Danielius Jakubavičius

Spalio 1-osios - tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga, pagal socialiniame tinkle Facebook paskelbtą konkursą, gerai žinomas humoristas Vinculis (Kęstutis Tumynas) vyko sveikinti Dzūkijos senjorų.

Jis pas Alytaus rajono Kumečių, Meškasalio ir Alytaus miesto Putinų mikrarajone gyvenančius žmones vyko ne tuščiomis, prie skambios armonikos ir trankių dainų kiekvienam įteikė ir prie akcijos prisidėjusios Kavalčiukų seniūnaitės Linos Vansauskienės pagamintus skanius sūrius bei surištas gėles!


Lina ir Alvydas Vansauskai

Pirmiausiai aplankytos Kumečių bendruomenės (vadovė Audronė Granskienė) moteriškės pasidžiaugė jau matytu renginiuose svečiu, jo puikia išmone linksminti ir neliūdėti. Tačiau vos išgirdusios dainą apie nuėjusį gyvenimą nesusilaikė ir ašarą nubraukti.

Antroji viešnagė buvo Alytaus Naujosios gatvės daugiabučio 5-ame aukšte, kur pasveikintos svočios Zina ir Marija Aldona. Palinkėta joms džiaugtis kiekviena einančio gyvenimo diena ir kaskart atėjus liūdesio valandėlei, kelti galvą aukščiau, nesikrimsti.

Trečioji iškyla – Raitininkų seniūnijos Meškasalio kaime pas Genutę ir Joną Bražinskus. Kur Vinculis sutuoktiniams, bene visą savo amžių nudirbusiems Alovės kolūkyje, palinkėjo visada būti linksmiems ir sveikiems, gyventi su daina ir muzika, sutiktiems kaimynams plačiau šypsotis ir neimti į galvą ką aplinkiniai galvoja.

Humoristo nuostabai, Jonas netruko išsitraukti ir savo retkarčiais traukiamą armoniką ir čia pat sugroti savo linksmą polką.

Atsisveikindamas Vinculis visiems palinkėjo svarbiausia būti sveikiems, neužsikrėsti virusu, džiaugtis gyvenimu, nes jis duotas tik vieną kartą. Ir ypač išnaudoti jo visas suteiktas progas, nes antrąkart dažniausiai jos niekada nepasikartoja.