Pažiūrėti, kaip vykdomi ir planuojami komunaliniai darbai, kaip tvarkomi turizmo, laisvalaikio objektai, kaip jie pritaikomi gyventojų lankymui  – tokiu tikslu vizitus seniūnijose suplanavo Alytaus rajono savivaldybės vadovai. Rajone yra 11 seniūnijų, pirmoji aplankyta Simno. 

„Atvykę į vietą visada geriau matom, kaip vyksta darbai, kiek padaryta, ko trūksta, nei popierinėse ataskaitose. Be to, atvykę į gyvenvietę susitinkame su žmonėmis, išgirstame jų nuomonę, taip pat pasiūlymų, idėjų, kurios gali tapti realybe. Tačiau neužtenka žodžio, viskam reikia pasiruošti, apsvarstyti poreikį ir naudą, galimybes, finansus“, – sako Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Dėl darbų jau aplankyta Simno seniūnija, kurioje yra 37 kaimai, čia deklaravę gyvenamąją vietą  apie 3500 gyventojų, iš kurių apie 1300 – Simno mieste, šiais metais turinčiame Lietuvos – mažosios kultūros sostinės statusą.

Savivaldybės meras A. Vrubliauskas Simne lankėsi ir aptarė darbus kartu su vicemere Dalia Kitavičiene,  savivaldybės tarybos Ekonomikos ir biudžeto komiteto pirmininku Gintautu Radžiukynu, administracijos direktore Gintare Jociunskaite, Komunalinio ūkio ir architektūros, Finansų ir investicijų skyrių darbuotojais, seniūnijos seniūnu Vladu Čeponiu, savivaldybės įmonės „Simno komunalininkas“ direktoriumi Juozu Kalėda.

Simne greitai turėtų prasidėti Pavasario gatvės rekonstruotų namų kvartalo aplinkos tvarkymo darbai, planuojama mokyklos stadiono rekonstrukcija, aptarta seniūnijos kelių priežiūra, remontas ir kiti darbai.

„Vieni darbai seniūnijoje jau vyksta, kiti – suplanuoti ir greitai bus pradėti, tačiau jau turime ruoštis ateinantiems metams, svarstyti projektus, kad galėtume formuoti biudžetą“, – sakė savivaldybės administracijos direktorė G. Jociunskaitė.

Artimiausiu metu savivaldybės vadovai aplankys visas seniūnijas ir aptars jose vykdomus darbus bei planus. Gyventojus taip pat kviečiame teikti pasiūlymus, idėjas. Jas galima pateikti seniūnui arba atsiųsti el. p. info@arsa.lt.

Alytaus rajono savivaldybės informacija