Pasibaigus kartingo sporto čempionatams, galime pasidžiaugti PILĖNAI RACING tiek komandos, tiek asmeniniais sportininkų pasiekimais.


PILĖNAI RACING komanda, atstovaujanti prestižinio kartingų važiuoklių gamintojo IPK PRAGA, toliau sėkmingai atstovauja ne tik IPK gamintoją, bet ir Alytaus miestą. Tai įrodo šio sezono rezultatai.


PILĖNAI RACING komanda šiemet daug dirbo ir treniravosi daugelyje šiaurės šalių ir centrinės Europos kartodromų, dalyvavo Lietuvos kartingo čempionate, Rotax Max Lituania chalange, Latvijos kartingo čempionate, PROKART taurės varžybose bei šiaurės šalių „Rotax Nordic Chalange“. Po lenktynių paaiškėjo čempionai ir nugalėtojai. Norime pasidžiaugti, kad visi licencijuoti PILĖNAI RACING klubo sportininkai ne tik etapuose, bet ir galutinėse įskaitose lipo ant nugalėtojų podiumo.


Suskaičiavus rezultatus, galime išvardinti klubo PILĖNAI RACING  2020 m. kartingo čempionus ir nugalėtojus. 


Pačių mažiausių BABY klasės sportininkų įskaitoje penkiamečiai Mėja Surdokaitė ir Adomas Žadeika Lietuvos čempionato etapuose išdidžiai lipo ant nugalėtojų podiumo ir džiaugėsi iškovotomis taurėmis. 


Jaunieji klubo sportininkai atkakliai siekė savo užsibrėžtų tikslų. Septynmetis Kajus Surdokas, devynmečiai Vanesa Šilkūnaitė ir Aloyzas Čekavičius šiais metais važiavo Rotax Max 125 Micro klasės kartingais. Šioje klasėje jiems buvo pirmi metai ir tarp šiaurės šalių „patyrusių vilkų“ iki 12 metų jie iškovojo prizines vietas. Atkaklioji mūsų mergina Vanesa Šilkūnaitė šiemet triumfavo ne viename Latvijos PRO-KART etape, išbandė jėgas Rotax Max Nordic, Rotax Max Lithuania challenge bei Italijos Rok Cup varžybose. Aukščiausias pasiekimas šiais metais Latvijos PRO KART Rotax Micro – III vieta galutinėje įskaitoje. Aloyzas jaunesnysis šiais metais progresavo sulig kiekvienomis varžybomis ir nuoseklus tikslo siekimas leido mėgautis iškovotomis taurėmis. Aukščiausias Aloyzo pasiekimas šiais metais PRO-KART Rotax Micro – II vieta galutinėje įskaitoje. Kajus Surdokas persėdęs iš BABY klasės kartingo į Rotax Micro šiais metais sukaupė didelę patirtį, kuri jam labai pravers tolimesnėje sportininko karjeroje.


Jaunieji „patyrę vilkai“ tai vienuolikmečiai Markas Šilkūnas ir Laurynas Žadeika šiemet diktavo tempą daugelyje kartodromų. Begalės iškovotų POLE pozicijų, laimėtų pusfinalių, finalų ir trasų rekordai puošia šių vaikinų pasiekimų lentą. Visos šių sportininkų varžybos tai kovos dėl aukščiausių pozicijų. Kai važiuojama ties galimybių riba, neišvengiamos ir ribų peržengimo akimirkos, o tai labai ugdo sportininkų psichologinį pasiruošimą. Marko Šilkūno šiemetiniai aukščiausi pasiekimai Micro klasėje – Rotax Nordic Challenge vicečempionas,  Rotax Latvia Challenge III vieta galutinėje įskaitoje. Lauryno Žadeikos šiemetiniai aukščiausi pasiekimai Mini klasėje - Rotax Lithunia Challenge čempionas, Rotax Nordic Challenge III vieta.  


Vyriausi PILĖNAI RACING sportininkai ir šiais metais diktuoja tempą galingiausios KZ2 MASTER klasėje. Lietuvos ir Latvijos čempiono titulą apgynė greitasis Dzūkas - Vytautas Surdokas. Daugiametis čempionas Aloyzas Čekavičius vyresnysis dėl persekiojančių šiais metais nesėkmių tenkinosi vicečempiono titulu PRO-KART CZ125 klasėje. Aloyzas KZ2 Masters klasėje taip pat nenuleido rankų ir tik dėl pandemijos susiklosčiusių sąlygų netapo Latvijos vičečempionu, o paskutinėse šio sezono varžybose įrodė kad gali būti greičiausias KZ2 Masters pilotas.  


Komandinėje PRO-KART įskaitoje klubas PILĖNAI RACING  tapo vicečempionais. 


Nuoširdus AČIŪ mūsų klubo rėmėjams ir visiems, kas mus palaiko šiame profesionaliame sporte. 


Mūsų klubo sportininkų pasiekimus visuomet galite sekti Facebok paskyroje „Pilėnai Racing Team“. 


Pagarbiai 


VSĮ PILĖNAI RACING


+37065535235


 Nuotraukos - Lina Žadeikienė „Lina Ža photo“