Rūta Averkienė

Vilniuje įvyko iškilmingas 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių uždarymas, kurio metu apdovanoti savivaldybių ir sportininkų ugdymo centrų konkursų nugalėtojai bei prizininkai. Varėnos sporto centrui įteiktas Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių apdovanojimas už vaikinų rankinio komandos laimėtą pirmąją vietą.

Varėnos sporto centro direktoriaus pavaduotojai sportinei veiklai Irenai Mikalauskienei garbingą apdovanojimą – taurę, diplomą ir dovanų kuponą – įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis ir KKSD Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus patarėjas Aivaras Salamakinas.

Padėkos raštu bei asmenine dovana apdovanoti ir spalio 8-ąją Klaipėdoje vykusiose finalinėse žaidynėse čempionais tapusios rankinio komandos treneriai Irmantas Markiavičius ir Povilas Petrušis, bendroje žaidynių trenerių suvestinėje laimėję trečiąją vietą.

Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės – kompleksinis sporto renginys, kurio tikslas – propaguoti sportą kaip neatskiriamą asmenybės ugdymo priemonę, vykdyti talentingų sportininkų paiešką. Žaidynių programą sudarė trisdešimt aštuonios sporto šakų varžybos. Irena Mikalauskienė pažymi, kad galima pasidžiaugti bei didžiuotis, kad bent vienoje iš jų – rankinyje – Varėna iškovojo pirmąją vietą. Džiugu, kad šie šaunūs rankinio komandos vaikinai, treniruojami puikių trenerių, kasmet garsina Varėną puikiais sportiniais pasiekimais. Sveikiname jaunuosius rankininkus su dar viena reikšminga pergale Varėnos sporto istorijoje, linkime sėkmės ir toliau siekiant aukštų sportinių rezultatų.