UAB ART-TOM jau trečius metus iš eilės pakviečia Daugų šaškių mėgėjus į tradicinį šaškių turnyrą. Aktyviausieji Daugų sporto ir kultūros klubo „Daugis“ nariai ir Daugų bendruomenės atstovai varžosi asmeninėse varžybose. Vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo, šiuo metu pajėgiausias Daugų šaškininkas, Juozas Židžiūnas, antrąją- Algis Bernatavičius, trečiąją-Algis Savickas. Moterų grupėje, antrus metus iš eilės, nenugalima buvo Irena Kavolynienė, antra vietą laimėjo Milda Puzonienė, trečią-Jurgita Kumar.

Turnyro dalyvius pasveikino Daugų Vlado Mirono gimnazijos Direktorius Almantas Jakimavičius, padėkojo UAB ART-TOM vadovams Artūrui Židžiūnui ir Tomui Dabravolskui už sporto paramą, Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Direktorės funkcijas vykdanti mokytoja metodininkė Laima Zalanskienė turnyro rėmėjams įteikė padėkas ir už mokyklos muzikos renginių rėmimą.

Turnyrą organizavo Daugų sporto ir kultūros klubas „Daugis“. Šio turnyro sumanytojas klubo valdybos narys Juozas Židžiūnas. Renginio tikslas-padėka Daugų šaškių bendruomenei už aktyvų dalyvavimą varžybose ir šios sporto šakos populiarinimą.