2018 02 27 d. Apie 13 val. 12 min.. Alytaus apskrities. Vyriausiame policijos komisariate  gautas pranešimas, kad kelyje Alytus-Daugai-Vilnius, Alytaus rajone., ties Daugų miestu, susidūrė mikroautobusas "Renault Master" ir miškovežis "Volvo".

Eismo įvykio metu žuvo mikroautobusu važiavę du vyrai, dar vienas sužeistas. Visi jie Alytaus rajono savivaldybės įmonės “Simno komunalininkas” darbuotojai.

Pasak miškovežio vairuotojo, jis važiuodamas pagrindiniu keliu į Valkininkus, staiga pamatė kaip į sankryžą iš šalutinio kelio įvažiavo ir jam kelią užkirto mikroautobusas Renault. Viskas įvyko akimirksniu ir jis sustabdyti sunkvežimio jau nebespėjo.

Video iš įvykio vietos: 

Vasario 27 d. apie 13 val. Alytaus r., kelio Valkininkai-Daugai-Alytus 26 km, automobilis „Renault Master“, išvažiuojant iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu krovininiu automobiliu „Volvo FH 12“ su priekaba, kurį vairavo vyras (g. 1962 m.). Per eismo įvykį žuvo automobiliu „Renault Master“ važiavęs vyras (g. 1969 m.) ir vyras (g. 1962 m.) bei sužalotas vyras (g. 1962 m.), kuris dėl daugybinių šonkaulių lūžių paguldytas į ligoninę. Kas vairavo automobilį „Renault Master“ nustatinėjama.