Šių metų spalio mėn. 9 d. Po 5 metų pertraukos, Simno gimnazijoje sugrįžta mokinių prezidento rinkimai. Prezidentas bus išrinktas vieniems metams ir galės atstovauti visą mokyklą įvairiuose renginiuose, projektuose. Kandidatai į šį prezidento postą yra trys: Rugilė Brusokaitė 8 a kl., Modestas Ekleris I ag kl. ir Marita Jančiukaitė III ag kl. ir jau pasiruošę „užkariauti“ mokinių prezidento postą bei laukia būsimų debatų.

Direktorė Vilija Padimanskienė apie mokinių prezidento rinkimus sako, kad mokiniai turi būti visaverčiais mokyklos bendruomenės nariais – „Įtakingais sprendimais paįvairinti mokyklos gyvenimą“ ir taip pat padrąsins kiekvieną kandidatą, nenuleisti rankų dėl šio ypač svarbaus posto. Direktorė tikisi ne tik iš būsimo mokinių prezidento, bet ir visos prezidento komandos netradicinių, netikėtų idėjų, naujų sumanymų, kad gimnazija būtų darni ir patraukli visiems bendruomenės nariams.

Vyks inauguracija, būsimą mokinių lyderį – prezidentą, gimnazija parems, padėdami įgyvendinti jo idėjas.

Simno gimnazijos mokinių prezidentas – viena iš būtinų sąlygų įgyvendinti demokratinį gimnazijos valdymą. Laimėjusiam šiuos rinkimus bus įteikta mokinių prezidento taurė bei kelionė į Valstybės pažinimo centrą, valdovų rūmus.

Simno gimnazijos inf.