Spalio mėn. 6 d. 19 val. į Alytaus rajono Alovės kultūros namus visus pasiklausyti trankios muzikos kvies gausus armonikierių būrys.

Kaip papasakojo šios šventės organizatorė Ramunė Miškauskienė, tik pernai buvo daugiau nežinomųjų dėl pirmojo tokio renginio organizavimo, o šiemet jau nuo pat pavasario muzikantai ir buvę, ir norintys naujai sudalyvauti klausinėjo ar tokį suėjimą antrąkart kas organizuos ir kada tai galėtų įvykti.

R. Miškauskienė kartu su vedėju Gintautu Janulevičiumi, beje ir šios idėjos autoriumi, jau dėlioja paskutinius organizavimo taškus ir sako, kad skirtingų muzikantų pasirodymų šiemet bus net apie 40 (žada atvykti muzikoriai iš Vilniaus, Širvintų, Varėnos, Raseinių, Jonavos, Ukmergės, Prienų...) ir į jų kiekvieną repertuarą numatyta sugroti polka, valsas bei pasirinktas kūrinys. Todėl smagus vakaras gali užsitęsti ir iki 4 valandų. Bet su pašėlusia muzika ar gi tai bus ilgu?!

Ir tai bus ne konkursas, po kurio būna ir ne vienas nusivylęs atlikėjas, bet paprastas ir nuoširdus  suvažiavimas – subuvimas, po kurio kiekvienas muzikantas gaus po atminimo dovanėlę ir… puikių šios šventės pilną puokštę prisiminimų.

Džiugu, kad šis renginys bus skirtas tiems žmonėms, kurie mėgsta gyvą seną lietuvišką muziką ir tradicijų puoselėjimą, o armonikieriai turės puikią progą parodyti ką sugebėjo naujo išmokt.

Šventės rėmėjai – Alytaus rajono savivaldybė, Alovės bendruomeninė organizacija “Susiedai” ir nenuilstantys Danutė ir Henrikas Janukaičiai.

Tad kviečiame visus atvykti į antrąjį armonikierių vakarą Alovėje!

Siūlome pasižiūrėti pernai vykusios pirmosios muzikantų šventės: