Šį šeštadienį 18 val. Varčios girios medžiotojų aikštelėje (tarp Daugų ir Alovės) organizuojamas jaunimo krepšinio turnyras 3x3, istoriniam 1945 metais vykusiam Varčios mūšiui paminėti.

Registracija 17.30 val. Reikalinga 3 narių komanda. Be startinio mokesčio. Kviečiame visus norinčius atvykti ir prisiminti istorinius faktus, linksmai praleisti laiką.

Renginį organizuoja Meškučių kaimo žmonės ir Danielius.net.  Telefonas pasiteiravimui 8-605 76460

Šis turnyras rengiamas ekspromtu, vis derinantis prie orų kaitos, nes kaip ten nebūtų gaila, šiemet jokios išankstinės prognozės nepasiteisino: visų sinoptikų pranešimai buvo niekam tikę. Bet kokiu atveju labai tikimės, kad po gausaus lietaus, šeštadienis išaus gražesnis ir smagesnis, tuo pačiu galėsime visi pabendrauti, pasportuoti ir prisiminti senų laikų sunkią istoriją, o partizaniškas dainas susirinkusiems padainuos Ramunė Miškauskienė ir Aušra Damkauskienė. 

Šio kitoniško turnyro tikslas yra susipažinti su vis labiau užmirštama mūsų krašto istorija ir šiek tiek sunkesnėmis sąlygomis, nei įprasta aikštelėse, pasportuoti. 

Bus įvairių prizų, partizaniškos sriubos, dar šio to skanaus.... O ir kas norės tik pabendrauti, paspoksoti, atvykite taip pat. Galėsite girą pakilnoti, gal kokį prisiminimą ar girdėtą pasakojimą apie partizanus papasakoti...

Laukiame jūsų išankstinės registracijos telefonu arba el.paštu  danieliusnet@gmail.com. Bus ne mažiau šešių komandų, kurios sutiko žaisti bet kokiu oru...

P.S. Už maketo pagaminimą ačiū Vaidui Pračkailai - Apolionijai Zizirskienei...