Danielius Jakubavičius

Šiandien tiksli Danielius.net gimimo diena,,,Taigi lygiai prieš dešimt metų 2008 10 25 tinklalapis startavo su istoriniu straipsniu apie vokiečio kapą, vėliau viskas išsirutuliojo nuo nuotraukų iki video reportažų skelbimo apie viską ir iš visur. Prieš 5 metus iškilmingai buvo švenčiama Dauguose, o šįkart ramiai ir be pompastikos. Nebūtina.

Už visakeriopą palaikymą dėkoju savo šeimos nariams ir aplinkiniams bei ypač visiems nepažįstamiems, kurių paskatinamas kuriu kas man patinka ir atrodo yra kažkam reikalinga. Atleiskite, jei daug kur nebespėju ir suvėluoju,,,ne taip paprasta viską greitai ir kruopščiai sumontuoti. Toks jau tas gyvenimas,,, labiau kritikuojame ir greičiau senstame. 

Belieka pacituoti V. Šekspyro žodžius: Aš visada jaučiuosi laimingas. Žinai kodėl? Nes aš nieko iš nieko nesitikiu. Lūkesčiai visada sukelia skausmą. Gyvenimas yra trumpas. Taip, kad mylėk savo gyvenimą...Būk laimingas. Ir nuolat besišypsantis. Prieš kalbėdamas klausykis. Prieš pradėdamas rašyti pagalvok. Prieš išlaidaudamas uždirbk. Prieš melsdamasis atleisk. Prieš įskaudindamas pajusk. Prieš neapkęsdamas mylėk. Prieš mirdamas gyvenk...

Kažką praleidau? Tą manau parodys ateitis.

Ačiū Artūrui Zienkai už šį gražų suvenyrą, kurį kaip dovaną įteikė Tumynų šeima.