Marita Jančiukaitė

Jau šį šeštadienį rugsėjo mėn. 26 d. 12 val. Lazdijų rajono Naujosios Kirsnos bendruomenė (Mokyklos g. 4, Naujosios Kirsnos k., Lazdijų r.) visus kviečia į projekto „Bendruomeninio verslo kūrimas“ pristatymą- šventę.

Koncertuos Šeštokų ansamblis „Griežlė“ ir „Lankutis“. Renginį ves šaunioji Marceliutė-Daiva Andriuškevičienė.


Renginio organizatorė Neringa Apolskienė džiaugiasi, jog jie vieni pirmųjų Lazdijų rajone ryžosi drąsiam ir ambicingam žingsniui – imtis verslo ir kurti darbo vietas išvežiojamojo maisto gamybai ir tiekimui. 


Ji sako, kad moralinės paramos, paskatinimo ir konsultacijų ne kartą sulaukė iš savivaldybės merės Ausmos Miškinienės. Užmojų nesutrukdė net karantinas. Būtent jo metu buvo remontuojamos patalpos, įrenginėjama virtuvė, tvarkoma elektros instaliacija, keičiami langai, tvarkoma kanalizacijos sistema. Darbų buvo tikrai daug, nes pasirinktos buvusio vaikų darželio patalpos jau daugelį metų buvo nenaudojamos. Šiuo metu patalpos jau švyti naujomis spalvomis, kvepia dažais. Naujosios Kirsnos bendruomenės įsirengtoje virtuvėje jau stovi indaplovė, konvekcinė krosnis, du šaldytuvai, viryklės, stalai, kita buitinė technika ir priemonės.

Renginį filmuos ir fotografuos Danielius.net