Povilas Senkonis


Per ilgą laiką diskoteka Dauguose išsivystė į pagrindinę penktadienio pramogą. Tradicija išsivystė nuo pirmųjų diskotekų, vykusių buvusiame kultūros centre (kitaip žinomame kaip žydų sinagoga). Kur turbūt yra ne vienas girdėjęs pasakojimų iš senesnių daugiškių, kaip jie linksmindavosi diskotekose pagal tuo metu populiarią didžėjų gautą muziką, kuri buvo grojama iš vinilinių plokštelių ar kasečių.

Šiuo metu diskotekose taip pat yra grojama šiuolaikinė muzika, kuri yra labai pamėgta klausytojų, o vis didėjantis publikos skaičius motyvuoja daryti kažką naujo ir naujo. 

Todėl šį penktadienį ( spalio mėn. 25 d. ) planuojama organizuoti diskoteką „Helovyno“ tema. Organizatoriai tikisi, kad teminis vakarėlis pritrauks dar daugiau žmonių. 

Tradicijos nesikeičia, o keičiasi tik muzikos skonis, dar prieš 5-6 metus publiką džiugindavo visokių stilių ir kalbų muzika, o dabar išgirdę lietuvišką muziką, žmonės išvadina kaimiška, bet yra it tokių, kurie primigtinai prašo didžėjaus sugroti kažką lietuviško. Bet deja, diskoteka nėra pageidavimų vakaras, todėl grojama muzika yra kruopščiai iš anksto atrenkama, kad patiktų visiems norintiems gerai pašėlti.

Tad po kelių dienų organizatoriai kviečia atvykti jaunimą į Daugų diskoteką ir čia gyvai pamatyti ką moka ir gali daugiškiai!