Savaitgalį Kanadoje vykusiame pasaulio čempionate sidabro medalį iškovojo baidarių irkluotojas iš Daugų – Mindaugas Maldonis. Sveikiname čempioną!

Alytaus rajono bendruomenės praėjusį savaitgalį pagerbė net tris savo krašto šviesuoles: Luksnėnuose (Alytaus seniūnija) prisiminta „Spindulio“ bendruomenės steigėja ir pirmininkė Marytė Ona Savickienė, parke atidengta atminimo lentelė. Kurnėnų mokykloje (Alytaus seniūnija) už 50 metų besitęsiančią pedagoginę ir kultūrinę veiklą savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko padėka apdovanota asmeninės sukakties proga pasveikinta buvusi ilgametė mokyklos vadovė Antanina Urmanavičienė. Kančėnuose (Daugų seniūnija) vietos bendruomenė, padedant Alytaus rajono savivaldybei, sutvarkė poetės Onės Baliukonės tėviškės sodybvietę, surengė poezijos vakarą ir koncertą „Po vasaros skara gėlėta“. Nesibaimindami vasaros lietaus, su vietos žmonėmis bendravo Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, kiti svečiai.


Kumečių kaimo (Miroslavo seniūnija) bendruomenė ir jos svečiai, susirinkę jau į 18–ąją kraštiečių šventę „Kaip gyveni, kaimyne?“, šviesiai prisiminė ne tik Anapilin iškeliavusius kaimynus, bet ir visus, kurie stengiasi savo darbu, iniciatyvomis gražinti kaimo gyvenimą, padėti vieni kitiems. Surengtas koncertas, sveikinimo žodžius tarė Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, kiti svečiai.Video:
 

Junčionyse (Pivašiūnų seniūnija) aistras kurstė naktinis tinklinis. Vyko ne tik varžybos ir šokiai, buvo atidarytas Mainų namelis, surengtos įvairios edukacijos, pramogos.Sekmadienio vakarą, minint Lietuvos krepšinio federacijos 100 metų sukaktį, Alytaus sporto rūmuose surengtos Lietuvos ir Estijos rinktinių varžybos. Jų metu Alytaus rajono savivaldybės merui Algirdui Vrubliauskui įteikta LKF prezidento Vydo Gedvilo padėka už nuopelnus Alytaus krepšinio plėtrai, jubiliejinis medalis ir simbolinis auksinis kamuolys.ARS informacija