Ilgasis savaitgalis Alytaus rajone buvo pilnas įvairiausių veiklų, įdomių koncertų, gero laiko drauge su kraštiečiais. Veiklos prasidėjo jau nuo vėlyvo penktadienio vakaro Butrimonyse, miestelio aikštėje, šeštadienį persikėlė į Pivašiūnus, kur skynėme ir pynėme siautulingą „Žolinių vainiką“, o naktį – į Bundorių kaimą, kur vyko ne mažiau siautulinga roko muzikos fiesta.

Butrimonių jaunimas šoko ir šėlo prie garsiojo fontano

Penktadienio vakarą surengtas išskirtinis renginys „Dabar geriausi mūsų vakarai“ – Tarptautinei jaunimo dienai paminėti.

Netradiciškai švęsti kvietė renginio sumanytojai – Butrimonių jaunimo asociacija „Užaugę ant laiptų“ ir Alytaus rajono savivaldybės Kultūros centro Butrimonių skyrius.

Energija trykštančio jaunimo prisirinko pilna aikštė!

Po visą miestelį sklido muzika ir Juozo Kavaliausko dainos! O šokių pamokos po rugpjūčio žvaigždėtu dangum – nepakartojamos!

Mažieji šventės dalyviai linksminosi lyg pašėlę putų ir burbulų fiestoje!

Pivašiūnuose – siautulingas „Žolinių vainiko“ vakarėlis!

Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas sako, kad Pivašiūnai – Žolinės sostinė! Na, o jei sostinė, tai vakarėlyje šoka ir pats meras!

Prie Ilgio ežero vykusį koncertą Kultūros centras pavadino „Žolinės vainiku”– linksmai griežė muzikantai, vyko šventinė prekyba,  vaikai smagiai leido laiką ant batuto.

Į šventę atvykęs meras Algirdas Vrubliauskas Pivašiūnus pavadino Lietuvos Žolinės sostine ir palinkėjo ne tik smagiai pasilinksminti, bet ir nepamiršti tikrosios Žolinės prasmės, senųjų tradicijų.

Šventės metu gerą nuotaiką užtikrino grupė „Vairas“, Egidijaus Sipavičiaus skambios dainos.

Video:


Roko muzikos naktis Bundorių kaime

Netoli Punios šilo esančiame Bundorių kaime naktį iš sekmadienio į pirmadienį  jau 8-ąjį kartą vyko tarptautinis festivalis „Bunda rokas”.

Šio koncerto „vinis” – gitaristas Jack Moore su originalia, tėvo legendai skirta muzikos grupe „Gary Moore tribute band“ ir tarptautiniuose festivaliuose jau repetuota rinktine roko baladžių programa, taip pat pasirodė grupės „Tyapin crew“ (Baltarusija), ŠŅK (Latvija), „Frizz“ (Lietuva).

Po grupių pasirodymo ten pat vyko akustinė naktis su Reinis Jaunais (Latvija), Dariumi Žvirbliu (Lietuva), Seweryn Wolkow &Filip Jeglinski (Lenkija), Aleksandru Makejevu.

Festivalyje dalyvavo savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius.

Atlikėjų klausėsi ne tik Alytaus rajono, miesto gyventojai, bet ir atvykusieji  iš kitų Lietuvos vietovių,  iš Lenkijos, buvo ir svečių iš Airijos, Anglijos, Australijos, Latvijos, Liuksemburgo ir kt.

Alytaus rajono savivaldybės informacija