Į šventinį renginį gruodžio 29-osios vakarą 19 val. Santaikos kultūros namuose rinkosi bibliotekos skaitytojai, lankytojai, bendruomenės nariai, svečiai ir draugai.

Bibliotekos 70-mečio minėjime buvo apžvelgti nuveikti darbai, prisiminimai, kurie buvo įgarsinti laiko knygos puslapiuose ir ateities planai. Renginyje dalyvavo ir savo prisiminimais pasidalino buvusios bibliotekos darbuotojos Birutė Zabitienė ir Jolita Vaičiulienė. Renginyje sveikinimo žodžius tarė ARSVB direktorius Aivaras Vyšniauskas ir Krokialaukio seniūnas Rimas Jarmala. Pasidžiaugėme gausiu skaitytojų ratu ir apdovanojome geriausius 2017-ųjų metų skaitytojus Ireną Mickienę ir Emilį Valūną. Nuoširdžiausius palinkėjimus išsakė bibliotekos kolegės kitų filialų darbuotojos Nijolė Žiūkienė, Sigutė Karčiauskienė, linkėjimus perdavė bendruomeninė organizacija iš Kumečių „Dainavos kaukas“ ir kolegė Nijolė Pocevičienė. Už gražius bendrystės metus, pagalbą viena kitai elektroniniu laišku negalėjusi atvykti į renginį perdavė buvusi kolegė Marytė Račkauskienė. Oriflame“ kompanijos direktorė Ramunė Aleknavičienė ir konsultantės padėkojo už bendradarbiavimą kartu.Santaikos bendruomenės pirmininkas Rimas Krutulis ir bendruomenės nariai palinkėjo bendruomeniškumo ir gražių ateinančių Naujųjų Metų.

Poezijos eiles skaitė Jurgita Kazlauskaitė, Edvinas Petkevičius ir kolegė Nijolė Žiūkienė. Savo prisiminimais ir palinkėjimais pasidalijo Santaikos kultūros namų renginių organizatorė Rasa Navakauskienė. Skambėjo Juozo Kavaliausko, Rasos Navakauskienės ir vokalinės grupės „GIJA“ jausmingos dainos (vadovas Juozas Kavaliauskas). Už įamžintus prisiminimus dėkojame Monikai Ardzevičiūtei. Ačiū rėmėjams: Santaikos kaimo bendruomenei, UAB „Negreta“, UAB „Arvedas, O. Valūnienės I. Į, Ind. veikla Romutei Janavičienei, I. Į. „Gėlės Santaikoje“, ir asmeninis ačiū šeimos nariams. Informaciniams rėmėjams: www.alytus.rvb.lt, www.arsa.lt, www.danielius.net, laikraščiui „Alytaus naujienos“.

Kalėdos ant savo delnų atnešė šilumą, džiaugsmą, kantrybę. Norim palinkėti visiems dosnių, jaukių, šiltų, prasmingų ir laimingų ateinančių Naujųjų Metų. Tegul išsipildo Jūsų mažos ir didelės svajonės!

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Santaikos filialo vyresnioji bibliotekininkė
Laima Petkevičienė