Rugsėjo 30 d. Trakų Galvės ežere Alytaus r. meno ir sporto mokyklos treneris Vilius Rasimavičius ir jo mokiniai: Auksė Čepulytė, Samanta Dirsytė, Gabrielė Čepulytė, Edvardas Dirsė, Gediminas Dirsė, Nojus Serkovas, Aurelijus Dirsė, Tautvydas Velička ir Kastytis Protasevičius varžybomis „Trakų regata 2018“ užbaigė šių metų baidarių irklavimo sezoną atviruose vandens telkiniuose. Trakų regatoje jaunieji mokyklos irkluotojai varžėsi 1300 m trasoje kanupolinių baidarių klasėje.

Varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos, dalyviai džiaugėsi girdėdami savo miesto Daugų vardą tarp tokių didelių miestų kaip Šiauliai, Ryga, Maskva, Kaliningradas. Visose merginų amžiaus grupėse  daugiškės iškovojo aukso medalius, visos trys merginos (Auksė Čepulytė, Samanta Dirsytė ir Gabrielė Čepulytė) buvo greitesnės už kitas merginas ir užėmė pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse, o Samanta Dirsytė buvo greičiausia tarp visų merginų. Nuo jų neatsiliko ir vaikinai, aukštas 5-ąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Edvardas Dirsė (berniukai iki 11 metų) ir Tautvydas Velička (berniukai iki 15 metų). Gediminas Dirsė berniukų iki 13 m. amžiaus grupėje nusileido tik dviem sportininkams iš Trakų ir užėmė prizinę – 3-ąją vietą. Geriausiai daugiškiai pasirodė  pačioje konkurencingiausioje berniukų iki 15 metų amžiaus grupėje; joje dalyvavo 14 sportininkų, tarp kurių dvi pirmąsias vietas iškovojo Aurelijus Dirsė ir Kastytis Protasevičius trasą įveikę atitinkamai per 8:00 ir 8 minutes ir 48 sekundes.

Džiaugiamės Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos auklėtinių pergalėmis ir laukiame ateinančių kanupolo varžybų, kurios vyks lapkričio 17-18 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija