Spalio 2 dienos popietę, minint Policijos – Angelų sargų dieną, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir darbuotojai buvo ir vėl maloniai nustebinti savo artimiausių „kaimynų“. Alytaus „SoDra“ kolektyvas su energingu vadovu Valerijumi Venciumi priešakyje pasipuošę angelais ir nešini gardžiomis spurgomis su plačiomis šypsenomis veiduose žingsniavo link policijos komisariato pritraukdami ne vieną smalsų žvilgsnį.

Tariame nuoširdų DĖKUI už skanėstus ir ypač už parodytą dėmesį.

Vėliau Policijos dieną pareigūnai minėjo Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčioje, išklausė kunigų ir kapeliono mišių, apdovanojo nusipelniusius pareigūnus ir darbuotojus bei klausė Muzikos mokyklos auklėtinių ir jų pedagogų atliekamos muzikos.

Susirinkę svečiai: Seimo narys J. Sabatauskas, Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Š. Klėgeris, Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras S. Kasiulis ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovės, dėkojo pareigūnams už jų atsakingą darbą ir linkėjo jiems bei jų šeimoms ištvermės ir pasiryžimo toliau tarnaujant tėvynės labui.

Su Policijos – Angelų sargų diena !

Alytaus apskr. VPK informacija