2020 m. kovo 5 dieną VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje vyko Alytaus rajono mėgėjų tinklinio lygos 30+ ketvirtojo sezono baigiamojo turo varžybos. Tris mėnesius vykusiose varžybose, ketvirtą kartą iš eilės, nugalėjo Pivašiūnų komanda, antrąją vietą iškovojo varžybų debiutantai iš Venciūnų, trečiąją-Daugų bendruomenės tinklininkai.

Finalinio turo varžybos prasidėjo muzikiniu kūriniu, kurį atliko Toma Anušauskaitė.  

Nors trečiasis turas turnyrinėje lentelėje didelių pasikeitimų nelėmė, aikštėje vyko atkakli kova, nustebino geras Daugų bendruomenės ir Alytaus r. meno ir sporto mokyklos komandos žaidimas. Tikėtina, kad kitų metų varžybose čempionams teks rimtesni išbandymai.

Baigiamojo turo varžybas stebėjo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos direktorė Auksė Sapežinskienė, kuri ir įteikė varžybų dalyviams apdovanojimus. Varžybų dalyvius muzikine programėle pasveikino ir Alytaus r. meno ir sporto mokyklos muzikos mokytojai (Ramūnė, Margarita, Gintas, Dainius, Algirdas), kuriems  atlikus kūrinį sportininkai, gausių aplodismentų dėka, išsiprašė dar vieno.

Varžybas organizavo ir vykdė Alytaus r. meno ir sporto mokykla, finansavo Alytaus rajono savivaldybė, informacinis rėmėjas - www.danielius.net.

Varžybų organizatoriai dėkoja Butrimonių, Pivašiūnų gimnazijų administracijai, VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklai už suteiktą galimybę vykdyti varžybas. 

                                              Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija