Spalio 26 dieną, Alytaus r. meno ir sporto mokykloje startavo pirmoji moliūgų – žibintų iniciatyva ,,Tebūnie, šviesa“. Puikią nuotaiką visiems dovanojo įvairiausių formų, spalvų ir dydžių ,,žibintai“, kurie nušvietė mokyklos salę. Šventiškai nusiteikusi komisija - Alytaus r. meno ir sporto mokyklos direktorė Dovilė Jaciūnienė, Daugų seniūnijos seniūnė Irma Kašėtienė bei Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius geranoriškai nusiteikę išrinko ir apdovanojo originaliausio ir funkcionaliausio moliūgo – žibinto autorius. Funkcionaliausio nominacija atiteko žibintui - ,,Šviesulys“; originaliausio - ,,Ekologiškas toršeras“. Publikos balso nominacija - ,,Meniškai sielai“. Savos kūrybos kūriniais visus susirinkusius džiugino mokyklos gitaros mokytojas Aidas Tamulevičius.

Mokyklos direktorė D. Jaciūnienė dėkojo visiems dalyvavusiems ir padėjusiems sukurti šią jaukią šventę: Daugų seniūnijos darbuotojams, Vlado Mirono gimnazijai, Pivašiūnų bendruomeniniams vaikų globos namams, Daugų technologijos ir verslo mokyklai, bendrijai „Viltis“, Daugų krašto atstovams, Miroslavo ir Pivašiūnų globos namams, Daugų trečiojo amžiaus universitetui, Daugų miesto bendruomenės nariams ir aišku Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokiniams, jų tėveliams  ir mokytojams.

Smagu, kad šiandieninis bendruomeniškumas bei dalijimasis šviesos žaismu, kuris spindėjo padabintuose moliūguose – žibintuose ir visų veiduose, suteikė džiaugsmo ir puikių įspūdžių, o rytojaus pavakarę visi žibintai nušvies kelią į tradicinę Daugų seniūnijos rudens šventę.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija