Sigitas Junevičius

Alytaus apskrities futbolo pirmenybėse sužaisti trys turai. Mūsų futbolininkai eilines varžybas žaidė Simne. Rungtynių  pradžia buvo sėkminga daugiškiams: jau 5 minutę po gražaus derinio, įvartį įmušė R.Klimavičius. Po to simniškiams pavyko kelios atakos ir po pirmojo kėlinio rezultatas 2:1 šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje rungtynės vyko daugiausia prie simniškių vartų, bet bent išlyginti rezultato nepavyko.

Pirmenybių turnyrinė lentelė (vieta, komanda, sužaista rungtynių, įvarčių santykis, taškai).

1. “Centras” Alytus                                                         2                    6:3                 6

2. “Daugis-Lom Baltic” Daugai                                        3                    7:5                 6

3. “Simnas” Simnas                                                         3                    6:5                 6

4.  SC “Arnika” Druskininkai                                          3                    5:5                 5

5.  SRC “Vidzgiris-2” Alytus                                           3                    6:5                 4

6. “Dainava” Veisiejai                                                      3                    8:3                 4

7. “Raigardas” Druskininkai                                             2                    3:6                 0

8. “Merkys” Varėna                                                        3                    4:14               0