Rūta Averkienė

Šiais metais Pasaulinė vandens diena Varėnoje bus paminėta kaip niekad įsimintinai.  Kovo 24–ąją organizuojamoje „Neptūno dienoje“ trims šimtams asmenų iš daugiavaikių Varėnos rajono šeimų bus sudaryta galimybė nemokamai pramogauti Varėnos baseine. Šią  dovaną vietos bendruomenei skiria „Neptūno“ natūralų mineralinį vandenį išgaunanti ir gaminanti „Coca-Cola“ bendrovė.   Iš anksto užsiregistravus, tądien Varėnos baseine daugiavaikių šeimų vaikams drauge su savo tėveliais bus galima net dvi valandas nemokamai mėgautis vandens procedūromis – visomis centre teikiamomis paslaugomis,  pirčių zona bei vandens aerobikos užsiėmimais, kuriuos ves profesionali kineziterapeutė.

Kiekvieną apsilankiusį svetingai sutiks, visą reikiamą informaciją suteiks ir gerą nuotaiką dovanos šventės šeimininkas Neptūnas. Turiningai praleisti laiką laukiantiems savo eilės ar jau pasimėgavusiems baseino paslaugomis kvies ir specialiai įrengtos įvairių pramogų erdvės. Norintys galės pažaisti šaškėmis ir šachmatais su kitais lankytojais.  Mėgstantys piešti, galės išbandyti piešimą ant vandens. Šventinę atmosferą kurs nuotaikinga muzika. Kiekvienas turės galimybę pasidaryti asmenukę ir įsiamžinti su Vandens dienos atributika bei Jūros personažu, kuris kiekvieno norinčio kadrus pavers kur kas spalvingesniais ir linksmesniais.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pažymi, kad organizuojama „Neptūno diena“ Varėnos baseine – puiki socialinė akcija ir įsimintina dovana daugiavaikėms rajono šeimoms. „Džiugu, kad Varėnos rajono savivaldybės ir „Neptūno“ bendradarbiavimas jau duoda gražių rezultatų, kuriais gali džiaugtis mūsų rajono gyventojai. Tikiuosi, kad Varėnos rajono šeimos, tądien apsilankę Varėnos baseine pirmą kartą, pamėgs vandens pramogas ir pradės lankytis jame nuolat“, – sako rajono vadovas.

Atkeliavę šeštadienį, nepamirškite pasidalinti savo asmenukėmis iš Varėnos sporto centro baseino ir socialiniuose tinkluose, žymėdami #VarėnosBaseinas bei #Neptūnodiena. Parodykime visiems, kaip smagu švęsti vandens dieną Varėnoje!

Primename, kad dalyvauti „Neptūno dienoje“ kviečiamos visos daugiavaikės šeimos iš Varėnos rajono, o renginys yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Iš anksto užsiregistruoti kviečiame Varėnos sporto centro svetainėje: http://sportas.varena.lt/registracijos-anketa-neptuno-diena-2018/. Dalyvių skaičius ribotas, tad paskubėkite registruotis!

Šios socialinės akcijos organizatoriai maloniai laukia kiekvieno, norinčio turiningai, linksmai ir įsimintinai  praleisti laisvalaikį Varėnos baseine ir tikisi, kad  „Neptūno dienos“ dalyviai liks patenkinti.

„Neptūno dieną“ kviečiame švęsti Varėnos baseine!