Policija praneša, kad...

Lapkričio 30 d. apie 19 val. 43 min. Varėnos r., Naujųjų Valkininkų k., automobilis „VW Caravelle“ vairuojamas vyro (g. 1998 m.) ir paskui jį važiavęs automobilis „Mercedes Benz Sprinter“ vairuojamas vyro (g. 1972 m.), pervažiavo ir mirtinai sužalojo ant kelio važiuojamosios dalies gulėjusį vyrą (g. 1972 m.). Surinkta medžiaga pagal LR BK 281 str. 5 d.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, trečiadienį apie 19 val. 43 min. gautas pranešimas apie tai, kad Varėnos rajone, Naujųjų Valkininkų kaime, Vilniaus g., mikroautobusas „Mercedes Benz“ pervažiavo važiuojamojoje kelio dalyje gulintį vyrą.

Į įvykio vietą išsiųstos Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Alytaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui. Policijos departamentas pranešė, kad automobilis „Mercedes Benz“ pervažiavęs vyrą (gim. 1972 m.) jį mirtinai sužalojo.  Prireikė ugniagesių Ketvirtadienio rytą Policijos departamentas pateikė daugiau nelaimės detalių. Kaip rašoma policijos pranešime, lapkričio 30 d. apie 19 val. 43 min. Varėnos r., Naujųjų Valkininkų kaime, automobilis „VW Caravelle“ vairuojamas vyro (gim. 1998 m.) ir paskui jį važiavęs automobilis „Mercedes Benz Sprinter“ vairuojamas kito vyro (gim. 1972 m.), pervažiavo ir mirtinai sužalojo ant kelio važiuojamosios dalies gulėjusį vyriškį (gim. 1972 m.).

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad į avarijos vietą buvo iškviesti ir ugniagesiai. atvykus gelbėtojams, po automobiliu „Mercedes-Benz Sprinter“ buvo prispaustas vyras. Ugniagesiai gelbėtojai atkabino automobilio priekabą, nupjovė už transporto priemonės dugno užsikabinusius drabužius, ištraukė po automobiliu buvusį vyrą. Greitosios pagalbos medikai vyrui konstatavo mirtį. Žuvo vilnietis Pirmasis per ant kelio gulintį nelaimėlį pervažiavo „Volkswagen Caravelle“ vairuotojas, Baltarusijos pilietis. Kai po to jis ėmė stabdyti mikroautobusą, šį bandė lenkti iš paskos važiuojantis Trakų rajono gyventojas.

Po akimirkos jis pajuto, jog po jo mikroautobusu „Mercedes-Benz Sprinter“ atsirado kažin koks kliuvinys, ir sustojo. Vairuotojas patyrė didelį stresą, kai po mikroautobusu pamatė žmogaus kūną. Žuvusiojo drabužiuose buvo rastas asmens dokumentas. Paaiškėjo, jog tragiškas likimas ištiko vilnietį. Apie jo žūtį sužinoję artimieji negalėjo pasakyti, kokiu tikslu vyras buvo atvykęs į Naujuosius Valkininkus, nes šioje gyvenvietėje jis neturėjo nei giminių, nei draugų. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

Lrytas.lt informacija