Į Lietuvą užplūdus neteisėtiems migrantams, pasienyje suaktyvėjo specialiųjų tarnybų darbas. Vietos gyventojai kasdien prasilenkia su ne vienu policijos ekipažu iš įvairių šalies miestų. Pro savo spindinčias ir smalsias akis, pro pat namų langus važiuojančių tarnybinių automobilių nepraleido pačiame Kapčiamiesčio centre gyvenanti septynmetė.

Susipažinkite, policijos ir visų specialiųjų tarnybų gerbėja – Miglė iš Kapčiamiesčio. Pasitinkanti ir išlydinti visus pravažiuojančius tarnybinius automobilius, stovėdama lange ir mojuodama jiems. Mergaitė susilaukė didelio policijos pareigūnų dėmesio. Pareigūnai vieni kitiems pradėjo perdavinėti žinią, kad važiuodami pro Miglės namą būtinai pamojuotų ir įjungtų švyturėlius, kurie jaunąją gerbėja labai džiugina.

Sausio 6-oji žaviajai dzūkaitei įsimins ilgam, nes ją netikėtai aplankė Alytaus apskr. VPK bendruomenės pareigūnai Renata ir Donatas bei policijos bičiulis Amsis. Šis vizitas labai pradžiugino Miglę. Smalsi mergaitė turėjo daug klausimų policijos pareigūnams ir niekaip nenorėjo paleisti bičiulio Amsiaus.

Padėkojusi už dovanas ir malonią staigmeną, Miglė atsisveikino su netikėtais svečiais ir greitai nuskubėjo į savo „postą“ lange, kad neliktų nei vieno Policijos, pasieniečių, Frontex, karių ar kitų pareigūnų ekipažo, su kuriuo ji nepasisveikino ir nepalinkėjo geros tarnybos.