Daugų gyventojai socialiniame tinkle „Facebook“ savo bendruomenės grupėje kaskart skelbia miestą juosiančio ežero pakrantės vaizdus, kuriuose prie pėsčiųjų tako atsirado grasinančios lentelės, kad tai privati teritorija ir galbūt pro čia negalima praeiti.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ramina, kad nurodytas takas link Žydkapių taip pat ir šalia lentelėmis iškabinto privataus sklypo, adresu Ežero gatvė 29, visiems žmonėms buvo ir bus laisvai praeinamas. O tai kaip viso šito įrodymą meras žada čia įrengti visų lauktą pėsčiųjų ir dviračių taką.

Vos internete prasidėjus gausiems komentarams, atsiliepė vienas ir čia sklypą įsigijęs savininkas Valdas, kuris paaiškino, kad jo iškabinta lentelė yra tik informacinio pobūdžio, ir, kad šalia jo sklypo praėjimas paežere tikrai nėra draudžiamas.

Cituoju:

Aš esu vienas iš žmonių rudenį pirkusių sklypą prie Daugų ežero. Ir noriu pasakyti, kad taku link Žydkapių galima vaikščioti visiems ir visada.

Aš džiaugiuos sutiktu kiekvienu doru žmogumi. Lentelės yra informacinio pobūdžio. Juk eidami žmonės į paštą, Maksimą, Aibę, seniūniją, ar įvažiuodami į miestą nedaužo apie tai informuojančių lentelių.

Danielius.net