Liepos 30 d. Alytaus r. meno ir sporto mokykloje buvo atidaryta Eglės Ulčickaitės ir Viktoro Paukštelio tapybos darbų paroda. Pasidžiaugus eksponuojamos parodos darbais, visus susirinkusius pasveikino mokytoja metodininkė vykdanti mokyklos direktoriaus funkcijas Laima Zalanskienė pakviesdama į mokyklos salę susipažinti su parodos autoriais bei išgirsti jų mintis, pasaulėžiūrą apie kuriamus darbus.

E. Ulčickaitė teigė, kad didžiausią dėmesį skiria kintančiai, utilitarinę reikšmę prarandančiai tos aplinkos daliai. Motyvus paveikslams dažniausiai telkiasi iš kasdienės aplinkos, o tapybą traktuoja kaip daugiasluoksnio sociokultūrinio konteksto tyrimą, sekant buvusio laiko pėdsakais, renkant juos kaip įkalčius... V. Paukštelis kūrybinių inspiracijų semiasi iš daugialypio kultūrinio lauko, apjungdamas meno istorijos, šiuolaikinės tapybos, kino, fotografijos, literatūros parafrazes ir autobiografinius elementus. Menininko kūryboje aktuali kultūrinės atminties, jos įtakos kasdienybei ir kūrybai tema. Pastarąją jis apmąsto analizuodamas sąmonės vaizdinių ir tapomų vaizdų prigimtį. Abu menininkai šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje, aktyviai dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje.

Būrys gerbėjų ir svečių turėjo galimybę išgirsti puikiai žinomo pianisto V. Paukštelio solinę programą atliekamą fortepijonu. Atlikėjas visus pakerėjo išraiškingais, plačiais ir ekspresyviais fortepijoninės muzikos akordais, kurie tarytum apjungė tapybą ir muziką. Sakome AČIŪ, kad šie puikūs menininkai padovanojo neįkainuojamą menų sintezės vakarą ne tik Alytaus r. meno ir sporto mokyklos, bet ir visai Daugų bendruomenei. Renginys baigėsi nuoširdžia bendryste, šiltais pokalbiais, geranoriškomis emocijomis. Paroda veiks iki rugpjūčio mėnesio pabaigos, maloniai kviečiame apsilankyti!

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija