Danielius Jakubavičius

Noriu pasidžiaugti optimizmo ir gerų vilčių šioje žemėje nešėja Janina Saulevičiene iš Daugų, Tai - moteris, kuri niekada nenustoja vilties gyventi su šypsena ir tikėjimu. O jos tokie bruožai pakeri net ir visko mačiusius gydytojus, kurie ją vos pamatę linksmai pataria pavardę rašyti ne Saulevičienė, o Saulutė.

Pašnekovė gyvena 4 ame aukšte, puikiai įrengtame 2 -jų kambarių bute. Janina nuo 2010 metų - patyrusi keletą rimtų operacijų. Nedarbinga net 90 procentų, tačiau bendraujant su ja neįmanoma to įvardinti: patys sveikiausi žmonės neturi tiek daug optimizmo ir švytėjimo tarpusavio ryšyje kaip ji. 


Kaip ir visi dzūkai J. Saulevičienė yra drovi ir apie save nelinkusi daug kalbėti. Tačiau visi kaimynystėje žino, kad ji - pavyzdys bet kuriam susirgusiam, kaip reikia klausyti medikų, kaip drąsiai ir optimistiškai jaustis, sužinojus pačias nemaloniausias diagnozes, ypač kaip su ligomis atkakliai kariauti...

Ir dėka tokios optimistinės išvaizdos ne vienas daugiškis nelaiko jos sergančią kuo nors, galvoja, kad ji išsigalvoja... 

Pastaruoju metu Janina aktyviai skaito Faceboook soc. tinklą, retkarčiais užsiima popierinių gėlių gamyba, bet ypač akylai saugoja savo sveikatą, kurią kasdieniniame gyvenime padeda tausoti ir seniūnijos paskirta socialinė darbuotoja.

Linkime Jums, Janina, stiprios sveikatos ir sėkmės!