Lietuviai nuo seno vadinami daininga tauta, mat buvo įprasta, kad dainos lietuvį lydėdavo nuo lopšio iki paskutinio atodūsio. Laikai keičiasi ir dainos kasdieniame gyvenime užima vis mažiau vietos. Dainos – neatsiejama istorijos dalis, tautiškumo, tradicijų pamatas. Nepamiršti, kad dainuoti mokame, o seniai tai dariusius prisiminti dainavimo įgūdžius ragina Alytaus rajono kultūros centras ir lapkričio mėnesį kviečia į jaukias, dainomis ir muzika persipynusias popietes.

Vis dar dažais kvepiančiose atsinaujinusiose kultūros centro patalpose (Pulko g. 21, Alytus) lapkričio 6 d., trečiadienį, nuo 16 valandos lietuvių liaudies dainas kvies užtraukti Laima Kalinauskienė ir Butrimonių kolektyvas „Dėdės ir dėdienės“. Kviečiami visi:  ir balsais norintys susijungti į lietuvių liaudies dainos pynę, ir norintys tiesiog pasiklausyti.

Lapkričio 14 d., ketvirtadienį, centre dainomis rudenišką nostalgiją išsklaidyti kvies šauni Janukaičių šeimyna. Jeigu ne dainuoti, tai bent puikios nuotaikos gurkštelti visi kviečiami nuo 12 valandos.

Lapkričio 20 d., trečiadienį, nuo 12 val. gitaros garsais ir dainomis į klausytojų širdis belsis brolio Juozo Kavaliausko ir sesers Rasos Navakauskienės duetas. Šiltos, nostalgiškai romantiškos dainos nepaliks abejingų.

Lapkričio 27 d., trečiadienį,  nuo 14 valandos  centras kviečia į  adventinių dainų ir papročių popietę, kuria tartum tiltu į ramų advento laikotarpį palydėsime savo širdis.

Dalyvavimas popietėse nemokamas. Telefonas pasiteirauti (8 315) 69 005. 

Alytaus rajono kultūros centro informacija