Artėjanti Kalėdų šventė  inicijavo 2019 metų gruodžio 10 dieną  Alytaus r. meno ir sporto mokykloje, Dauguose,   susitikti tėvelius, senelius ir draugus koncerte  „Kalėdinė garsų mozaika“. Tai gražia tradicija tapusi šventė, kuri kasmet paįvairinama vis kitokiais kūrybiniais sumanymais, kurioje suskamba mokinių išmokti muzikiniai kūriniai. Šventėje vyko gražuolių Snaigių pristatymas, kurias ugdytiniai suklijavo į margaspalvę mozaiką. 

Mokyklos 1-8 klasių muzikantai tapo “žiemos karuselės” kūrėjais, pjesių, lietuvių liaudies kūrinių, valsų, šokių atlikėjais. Jaunieji vedėjai,  Aida Makselytė ir Ąžuolas Karpiejus, kartu su mokytoja Joana puikai pristatė mokinių programą. Koncerte pianinu grojo mokytojų Rasos Babarskienės, Joanos Laugalienės, Margaritos Ivanauskienės, Ramintos Vanagaitės, Laimos Zalanskienės mokiniai; akordeonu ir kanklėmis – mokytojos Laimutės Aleksiupienės mokinai; gitara – mokytojo Gintauto Pikūno mokinai, o smuiku grojo mokytojo Algirdo Glovickio mokinė. Mokyklos direktorė Auksė Sapežinskienė visus pirmokus apdovanojo „Mano pirmas koncertas“ atmintinėmis, kuriems palinkėjo, kad ateityje  koncertų  būtų daug ir ne vienas, o visus mokinius pavaišino kalėdinais saldainiais. 

Kasmet vykstantis šventinis koncertas turi gražią prasmę – jaunieji meno mokyklos mokiniai skiria savo kūrybinę dovaną ne tik savo artimiesiems, kurie atvyksta pasiklausyti koncerto, bet ir visai mokyklos bendruomenei. Juk Kalėdų laukimo šventė turi pasiekti visus.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija