Ketvirtadienį, rugsėjo 6-ąją, 13 val., bus duotas startas „Aplink Lietuvą“ greičio slalomo varžyboms Raudonkalnio gatvėje Alytuje, o jau po pusvalandžio, 13.30 val., pirmasis ekipažas startuos Turgaus aikštėje Dauguose, kur taip pat prasidės greičio slalomas.

Abiejų rungčių laimėtojai išsiveš Alytaus miesto ir rajono savivaldybių merų taures.  

Organizatoriai tikisi, kad ralis taps didele ir įsimintina švente ne tik jo dalyviams, tačiau ir miestų bei miestelių, per kuriuos drieksis jo maršrutai, gyventojams.

Kas šiemet džiaugsis geidžiamiausiu trofėjumi - prezidentės Dalios Grybauskaitės taure, paaiškės rugsėjo 8-ąją, kai ralio dalyviai per tris dienas, įveikę 1 tūkst. 90 kilometrų, finišuos Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, priešais prezidentūros rūmus. Ralis rugsėjo 6-ąją startuose Kaune, Rotušės aikštėje. 3 dienų ralio maršrutai drieksis per 23 miestus.

„Šiemetinis ralis „Aplink Lietuvą“ skiriamas valstybės atkūrimo100-čiui, todėl organizatoriai negailės pastangų, kad dėl pagrindinio ir kitų svarbių ir reikšmingų apdovanojimų varžytųsi 100 automobilių ekipažai, - sako ralį rengiančio LAK prezidentas Rolandas Dovidaitis.

Pirmasis ralis „Aplink Lietuvą“ buvo surengtas 1931 m. ir jis laikomas organizuoto automobilių sporto šalyje pradžia.

Alytausgidas.lt