Danielius Jakubavičius

Daugiškiai vieni pirmųjų Alytaus rajone šventė Jonines. Pirmą kartą tokia šventė vyko paplūdimyje prie technologijos ir verslo mokyklos, kur daugybė susirinkusių žmonių turėjo progą pamatyti su vikingų laivu atplaukiantį Jonų ir Janinų pasveikinti net patį vandens dievą Neptūną su šauniomis undinėmis ir muzikantais.

Renginyje dalyvao Alytaus r. savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, LR Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Daugų seniūnė Irma Kašėtienė bei daug savivaldybės tarybos narių.


P.S. Už visakeriopą pagalbą ruošiant šią šventę tariu ačiū daugiškiui mechanikui Rimui Stoškui, autobusų įmonės "Multivanas" direktoriui Vaclovui Karalevičiui, daugiškiui meistrui Laimiui Chačkauskui, Ilgų gyventojui Rimui Petrauskui, Danutei Blažulionienei Valkininkų bendruomenės pirmininkei (šventės metu jus tik antroje pusėje paminėjau, labai jūsų atsiprašau), Kęstučiui Tumynui - renginio vedėjui "Neptūnui" ir jo undinėms Lukrecijai Mačionytei ir alytiškei Kamilei, Monikai Ražanauskienei- Alytaus r. sav.tarybos narei, Daugų seniūnei Irmai Kašėtienei, "Daugų kraštas" bendruomenei ir jos pirmininkei Raimondai Šilalienei, Alytaus r.meno ir sporto mokyklos mokytojų ir sportininkų kolektyvui, už įgarsinimą ir sceną- palapinę Daugų kultūros darbuotojams Ilonai Zapolskienei ir Vidui Balkui, už vaišes Meškučių kaimo nuostabioms šeimininkėms Irenai ir Jurgitai, vyriausiam šventės elektrikui ir laužo "pečkuriui" Valdui Kamanduliui, taip pat Jolantai Jurkšienei, už girą Rasai Šleinotienei, už video Jogailei Čyžiūtei, Giedriui Rusinui, Mantui Ragožiui. Alvijui Ruoškai, Daugų ir Meškučių krašto vaikinams. Ačiū visiems nemokamai dainavusiems atlikėjams: ansambliams "Suvingio banga", "Vėrinys", Valkininkų seniūnui Antanui Juknevičiui ir jo nuostabioms dukroms Monikai Juknevičiūtei ir Simonai Juknevičiūtei, Grupėms "Vaje" Martynui Pakuliui ir Romui Bubniui, "Pašėlę vyrukai" Dainiui Juozapavičiui ir Nerijui Bružui! Iki kitų susitikimų!