Alytiški, švęsk Onines Punioje!
Punia – 2017 mažoji Lietuvos kultūros sostinė švenčia tradicinę Oninių šventę. Šia proga Alytaus rajono savivaldybė Alytaus miesto gyventojams dovanoja nemokamą kelionę į šventę ir atgal! 
„Džiaugdamiesi gražia Oninių tradicija, kviečiame alytiškius atvykti į vaizdingąją Punią ir šviežios duonelės šventę švęsti drauge“, – kviečia Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas. Į šventę veža UAB „Multivanas“! 
Kada?
Išvykstame liepos 21 d.  18.00 val. nuo viešbučio „Šolena“, grįžimas planuojamas 23.30 val.  
Kodėl verta vykti? 
Tai puiki galimybė prasmingai ir įdomiai praleisti penktadienį. Alytaus rajono seniūnijų kiemeliuose prisiliesti prie dzūkiškų amatų, paragauti patiekalų. Pasiklausyti geros muzikos ir pašokti su jaunimo orkestru iš Lenkijos, liaudiškos muzikos kapelomis, grupėmis „Nerija“, „Tabasco“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. 
Įsigyti tautodailininkų ir amatininkų rankų darbo dirbinių, išbandyti šaudymą iš lanko, jodinėjimą žirgais, pasivažinėjimą karieta, paskraidymą oro balionu. Vaikams veiks atrakcionai. 
23 val. dangų nušvies šventinis fejerverkas. 
Alytiški, keliaukime į Oninių šventę drauge!  Norinčius vykti prašome registruotis telefonu (8 315) 555 44, el. p. vitana.bruciene@arsa.lt 

Alytaus rajono savivaldybės informacija