Jau tryliktąjį kartą įvyko sportinė vasara Kumečiuose.  Šiemet vykęs sporto turnyras sukvietė komandas iš Santaikos, Ūdrijos, Alytaus, Simno, Peršėkininkų, Verebiejų, Alovės, Igliaukos ir savo Kumečių. Dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį Kumečių sporto aikštyne vyko kovos tarp sportininkų komandų, sirgalių palaikymas girdėjosi iš toli. Labai smagu, kad dauguma veidų matosi jau tryliktus metus, bendrauja su mūsų organizacija ir dalyvauja mūsų organizuojamuose renginiuose.

Šeštadienį vyko krepšinio turnyras ir taikliosios rankos konkursas. Po įtemptų kovų krepšinio turnyrą laimėjo komanda iš Alytaus ,,KAIMYNAI”, tai: Saulius Banaitis, Liudas Čekavičius, Lukas Palivonas. Antroji vieta atiteko komandai ,,RAMA”: Rytis Pocevičius, Alfredas Pilvelis, Mindaugas Pocevičius, Andrius Pupkovas. Trečiąją vietą iškovojo komanda iš Igliaukos – ,,1 2 3”: Romas Dabulskis, Tadas Prajara, Renaldas Skrinska, Deividas Sinkevičius. Taikliosios rankos konkurse (tritaškių metime) rankos taiklumą išbandyti panoro 24 sportininkai. 1-ąją vietą taikliosios rankos konkurse laimėjo santaikiškis Deivydas Navakauskas, antrąją – Lukas Palivonas, trečiąją – Saulius Banaitis.

Visą sekmadienį šurmuliavome futbolo aikštėje. Čia varžėsi šešios komandos. Garbingą pirmąją vietą iškovojo komanda – PERŠĖKININKAI: Mindaugas, Andrius ir Rytis Pocevičiai, Andrius Pupkovas, Alfredas Pilvelis, Algirdas Pilvelis, Lukas Adomavičius, Vytenis Vaitkevičius. Antroji vieta – SIMNAS: Rytis Andrijonas, Giedrius Andrijonas, Arnas Ručys, Ignas Botyrius, Mindaugas Radzevičius, Vytautas Ivanauskas, Edgaras Andriuškevičius, Lukas Kadzilauskas. Trečioji vieta – KUMEČIŲ BRIGADA: Armandas Miglinas, Žilvinas Valaika, Karolis Giedraitis, Eimantas Sinkevičius, Armantas Žigas, Rytis Bucevičius, Aurimas Kurapka.

Po kiekvieno turnyro vyko sportininkų apdovanojimai. Ne tik už galimybę sveikai, saugiai bei prasmingai praleisti laiką, bet ir už taures, medalius dėkojame Alytaus rajono savivaldybei už dalinai finansuotą projektą ,,Sportuokime kartu - 2017”. Už dovanų kuponus ir kitas dovanėles dėkojame: nuotykių šaliai ,,Tarzanija”, Harmony parkui, katamaranui ,,Ledokas“ (Kelionė Dzūkų jūra) ir jo kapitonui Ramūnui Krugeliui, LR Seimo nariui Laurynui Kaščiūnui. Dėkojame informaciniams rėmėjams: Dzukijainfo.lt, alytiskis.lt, danielius.net, arsa.lt. Dėkojame Rugilei Krušnaitei už įamžintas sportines akimirkas.

Organizatorius - Bendruomeninė organizacija ,,Dainavos kaukas”. Partneriai: ARSVB Kumečių filialas ir Kumečių pagrindinė mokykla.

Daugiau nuotraukų rasite: https://www.facebook.com/DainavosKaukoJaunimas/.


Renginio organizatorė Ieva Grigaitienė