Spalio 31-oji – Naujųjų Valkininkų vaikams buvo turbūt smagiausia rudens atostogų diena. Šią dieną jau nuo pietų Naujųjų Valkininkų bibliotekoje vaikai skaptavo moliūgus – čia vyko moliūgų skaptavimo edukaciniai užsiėmimai, kuriuos organizavo bibliotekininkė Danutė Blažulionienė.

Gražiausiai išskaptuotų moliūgų parodą vis dar galima apžiūrėti Naujųjų Valkininkų bibliotekoje.

Vakare vaikai susirinko į Naujųjų Valkininkų vaikų darželio sporto salę, kur vyko Helouvyno vakarėlis. Čia visi susirinkusieji kaip kas išmanydami demonstravo savo kurtus baisuokliškiausius kostiumus (be kostiumo į vakarėlį nebuvo įleistas niekas). Čia buvo „self‘ių siena, daugybė žaidimų, baisių istorijų, siaubo kambarys, smagi muzika ir diskoteka. Kol jaunieji šėlo diskotekoje, gretimoje patalpoje Naujųjų Valkininkų kaimo jaunimas diskutavo ką veikti, kaip prasmingai praleisti laisvalaikį, kuo užsiimti, kokį verslą sukurti, kokios problemos slegia jaunimą, kaip jas spręsti. Jaunimui į visus rūpimus klausimus atsakinėjo Naujųjų Valkininkų kaimo seniūnaitė Edita Miliauskienė.

Smagiai praleidę vakarą „pabaisiukai“ ir jaunuoliai išskubėjo namo. Juk rytoj Visų Šventųjų Diena, reikia pagerbti mirusiuosius ir uždegti žvakelę ne tik ant artimųjų, bet ir ant apleistų, visų užmirštų kapų...

 

Sigita Švedė