Romantika – kas tai? Meilė? Gėlės? Žvaigždės? Manome tai daugiau: tai ne tik švelnūs žodžiai ar raudona rožė. Romantika yra pačiame žmoguje.Ji yra arba nėra. Ji niekada nebus viena, romantikos nesukursi tik sau. Tai jausmas, skirtas kitam, tam, kas tau labai rūpi, ką norėtum nustebinti...

            Štai ir mes pasivadinome„Romantikais“, norėdami sukurti gerą nuotaiką, tiems, kurie neabejingi mūsų atliekamai muzikai. Esame tik mėgėjai, tačiau kūrybinis procesas mus lydi visur: namuose, kelyje, laisvu nuo darbo metu. Esame ir išlikome ištikimi sau – tiek žodžiams, tiek ir muzikai.Grojimas viso labo mėgstamiausias užsiėmimas po darbų. Koncertuojame diskotekų metu, šventėse, draugų susiėjimuose. Galbūt ir ne šiuolaikiška, tačiau visuomet grojame tik gyvai.

Kiekvienas privalėjome ieškoti savo gyvenimo kelio, kuris vienus išbarstė skirtingomis kryptimis, kitus – ir vėl suvedė.2014 – ųjų  rudenį, daugiau nei po 20 metų,nors ir ne pilna grupės sudėtimi, paskatinti mums artimų žmonių, ir vėl susibūrėme.

         2016 m. birželio mėn. surengėme autorinį vakarą, kuriame skambėjo visiems gerai žinomos ir dar negirdėtos dainos.

Grupės sudėtis. Nuo 2014 m. grupei vadovauja Daugų kultūros centro Alovės filialo meno vadovas – Mindaugas Verbickas – klavišiniai instrumentai, vokalas.

Raimundas Lekavičius – klavišiniai instrumentai.

Jonas Reklaitis – mušamieji.

Arūnas Zeziulevičius – vokalas, gitara.

Asta Katauskaitė-Sebeckienė – vokalas.

KęstasVisockas – įgarsintojas.

 

 Norime padėkoti Danutei ir Hendrikui Janukaičiams, kurie mus lydėjo, palaikė nuo pat grupės gyvavimo pradžios. Esame dėkingi už pagalbą, gražų, nuoširdų bendradarbiavimą Ramunei Miškauskienei ir Danieliui Jakubavičiui.