Pivašiūnų gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai su klasės mokytoja Rima Zajančkauskiene, mokinių mamytėmis, močiutėmis vyko į didžiausią Lietuvoje vaikų edukacinį pramogų centrą „Curiocity“. Išbandyta skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, kulinarinių užsiėmimų klasė, radijo laidų įrašų studija ir daugybė kitų galimybių žaisti.

Edukaciniame centre sukurta erdvė, kur komunikuoja realus ir fantazijos pasauliai. Iš šiuolaikinės komercinės aplinkos vaikai suvedami į terpę, kur pradingsta realaus masto, medžiagos suvokimas. Erdvės funkcinės zonos atskiriamos abstrakčiomis geometrinėmis formomis, aplinka kuriama tarsi scenografija, kur vaikams paliekama laisvė patiems interpretuoti. Interjero formomis, medžiagomis ir elementais siekiama formuoti estetinį aplinkos suvokimą, lavinamas subtilus meninis skonis.

Skirtingų temų erdvėse, tokiose kaip spalvų, garsų, gamtos jėgų, žmogaus kūno, emocijų, pažinimo, maisto, ūkio, statybų ir dizaino ar kosmoso, vaikai susipažino ir sužinojo daug naujų dalykų apie įvairias profesijas, juos supantį pasaulį ir save. 

 

                                                                   R. Zajančkauskienė