Besiskleidžiančio pavasario nuotaikomis Pivašiūnų gimnazijos maltiečiai aplankė Pivašiūnų parapijos globos namų gyventojus. Šių namų šeimininkai visada laukia svečių, todėl praleista valandėlė kartu buvo nuoširdi abipusė dovana. Pavasarinėmis gėlėmis ir nuoširdžiais linkėjimais maltiečių vadovė  L. Žemaitienė  ir Pivašiūnų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui  V. Venčkauskaitė pasveikino senolius su Lietuvos šimtmečiu ir atkeliavusiu pavasariu . Perduoti Pivašiūnų gimnazijos mokinių piešti atvirukai su nuoširdžiais sveikinimais ir linkėjimais.

Didžiausia dovana buvo muzikos mokytojo metodininko  A.Glovickio, kuris  akordeono akordais  ir savo atliekamomis dainomis džiugino Senolių širdis. Lietuvių liaudies dainas atliko ne tik maestro, bet ir seneliai. Gera  iš širdies padainuoti, vadovaujant ne tik gimnazijos mokytojui, bet ir Pivašiūnų parapijos vargonininkui- sakė senoliai. Parapijos namų senolė Vandutė buvo gyvas stebuklas – būdama 98 erių ji puikiai prisiminė ir padainavo savo jaunystės dainą.

Atsisveikindami prie arbatos puodelio džiaugėmės abipuse bendryste, linkėdami sveikatos, stiprybės ir gražaus pavasario.

 

                                                                    Pivašiūnų gimnazijos maltiečiai