2020 metų sausio 9-osios rytas prasidėjo skaudžiais eismo įvykiais.

Dėl slidžios kelio dangos

1.  Varėnos rajone Babriškių kryžkelėse apie 8 val.20 min. kelyje Naujieji Valkininkai-Daugai-Alytus eismo įvykyje žuvo moteris. Neoficialiais duomenimis - avariją sukėlė neblaivus vairuotojas. 


2. Apie 9 val. kelyje Alytus-Ūdrija nuo kelio nuvažiavo du lengvieji automobiliai. Sužeistų nėra.


3. Apie 9.10 val. kelyje Seirijai-Leipalingis nuo kelio nuvažiavo lengvasis automobilis. Po įvykio iš variklio dalies buvo pradėję rūkti dūmai. Žmonės nenukentėjo.

4.  Apie 9.20 val. kelyje Seirijai-Lazdijai nuo kelio nuvažiavęs lengvasis automobilis. Sužeista keleivė.


Sužinota dar ir apie kitus įvykius:

5. Apie 8 val.kelyje Merkinė-Druskininkai šalikelėje rastas automobilyje miręs vairuotojas.


6. Seirijai-Lazdijai kelyje apie 10 val. Šventežerio miestelio ribose į atitvarus atsitrenkęs lengvasis automobilis. Nukentėjusių nėra.

Visuose įvykiuose dirba visos spec. gelbėjimo tarnybos.

Aliaus Mikelionio, Rimvydo Lasavičiaus, Tomo Krisiulevičiaus ir Svai Ka nuotraukos.


Policija praneša:

  1. Sausio 9 d. apie 8 val. 35 min. Varėnos r., Varėnos sen., Babriškių k., kelyje Naujieji Valkininkai-Daugai–Alytus, pirminiais duomenimis, automobilis „Audi A6“, vairuojamas vyro (g. 1958 m.) dėl slidžios kelio dangos, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su prieš priešais atvažiuojančiu automobiliu „TOYOTA SIENNA“, vairuojamu vyro (g. 1971 m. ). Eismo įvykio metu žuvo, „Audi“ automobilio keleivė (g. 1980 m.) sėdėjusi gale. Taip pat įvykio metu nukentėjo „Audi“ automobilio vairuotojas ir kita šio automobilio keleivė (g. 1960 m.). Nukentėjo ir „Toyota“ automobilio vairuotojas ((g. 1971 m.) jam nustatyta 0.32 prom. alkoholio) ir šio automobilio keleivė (g. 1971 m.). Visi eismo įvykio metu nukentėję asmenys išvežti į gydymo įstaigas.

  2. Sausio 9 d. apie 10 val. Vilniaus kel., Mašnyčių k., Viečiūnų sen., Druskininkų sav., automobilis „OPEL ZAFIRA“, vairuojamas vyro (g. 1961 m.) dėl staiga pablogėjusios sveikatos būklės, nuvažiavo nuo kelio į šalikelės griovį. Vairuotojui buvo konstatuota mirtis.

  3. Sausio 9 d. apie 10 val. Lazdijų r., Papalazdijų k. , nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis „VW Passat“. Vairuotoja (g. 1991 m.) skundėsi galvos skausmu, ji išvežta į Lazdijų ligoninę.

  4. Sausio 9 d. apie 9 val. 20 min. Lazdijų r., Vainiūnų k., vyro (g. 1963 m.) vairuojamas automobilis „SUZUKI GRAND VITARA“, priklausantis Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai, dėl slidžios kelio dangos, nuvažiavo nuo kelio į griovį. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis, bei nukentėjo keleivis (g. 1970 m.).

  5. Sausio 9 d. apie 9 val. 55 min. Lazdijų r., Ročkių k., nuo kelio nuvažiavo automobilis „Peugeot“. Pirminiais duomenimis nukentėjo vairuotoja ir keleivis, kurie dėl krūtinės ląstos sumušimo išvežti į Alytaus ligoninę.