Danielius Jakubavičius

2018 10 30 dieną Daugų technologijos sporto ir kultūros klubas „Daugis“ sukvietė savo narius ir aktyviausius krašto žmones į konferenciją, kurioje aptarė klubo veiklą, bei tolesnei veiklai balsuodami išrinko prezidentą, valdybą, pakeitė buveinę ir pavadinimą. 

Prezidentu toliau lieka ilgametis sporto treneris ir entuziastas Sigitas Junevičius, valdybos nariais patvirtinti Ramūnas Bielevičius, Almantas Jakimavičius, Ilona Zapolskienė ir Juozas Židžiūnas, revizore Diana Šilanskienė.

Kaip papasakojo klubo prezidentas S. Junevičius, 1995 m. įkurtas Daugų žemės ūkio mokyklos sporto ir kultūros klubas „Daugis“, vėliau 2004 m.pervadintas į Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto ir kultūros klubą, dėl išaugusios veiklos buvo priverstas keistis ir turėti patvirtintą valdybą bei naują darbų kryptį. Ypač, kai prie klubo  prisijungė krepšinio klubas „Daugai“, nori nenori teko keisti marškinėlius...

Šiandien Daugų sporto ir kultūros klubas „Daugis“, įsikūręs Alytaus r.meno ir sporto m-kloje, adresu Ežero gtv.18, Daugai, vienijantis įvairių sričių entuziastus, planuoja šiame mieste organizuoti dar daugiau sporto ir kultūros renginių, tuo pranešant visiems, kad čia gyvena be galo energingi ir veiklūs žmonės.