2009 metų birželio mėn. 19 d. vakare Dauguose įvyko atkeltos (jos buvo numatytos 06.21 d.)Alytaus apskrities futbolo varžybos tarp šeiminkų Daugų "Daugio-Lom Baltic" ir Veisiejų "Dainavos" komandų. Rungtynių pradžia daugiškiams nieko gero nežadėjo: jau pat kėlinio starte buvo praleisti du įvarčiai ir tik antroje jo pusėje rezultatą pavyko sušvelninti, tačiau prieš pat jo pabaigą daugiškių vartininkui Giedriui vėl teko kamuolį išimti iš savų vartų. Taigi po pirmos žaidimo pusės 3:1 svečių naudai. Vos teisėjas sušvilpė antrojo kėlinio pradžią, įsismarkavo ir nepageidaujamas šaltas šios vasaros lietutis. Nepalūžę šeimininkai netrukus uždirbo 11 metrų baudinį. O jį sėkmingai realizavus, jau kitos atakos metu M. Aleksandravičius kuriozišku smūgiu rezultatą išlygino 3:3 ! Šeimininkus palaikę vietos sirgaliai bei jaunieji stovyklautojai iš Vilniaus netvėrė džiaugsmu ir jau visiems atrodė, kad žaidimo persvara pagaliau persisvers į kitą pusę(pradėta sutartinai šaukti, kad Veisiejai "namo, namo"), bet svečių trenerio, garsiai komentuojančio kiekvieną žaidimo elementą, pastūmėti auklėtiniai  tuoj pelnė atsakomąjį smūgį- 4:3... Tačiau veisiejiškiai, kad ir kaip norėdami, neišsivežė viso rungtynių kraičio - trijų taškų... Daugiškiams susitelkus, ir netgi dešimtyje, jie sugebėjo pelnyti išlyginamąjį įvartį ir nutraukti kelių labai nesėkmingų rungtynių namuose maratoną. Taigi 4:4 !!!