Kviečiame visus norinčius gyventi švaresnėje Lietuvoje prisidėti prie gamtos švarinimo akcijos "Darom 2009", kuri įvyks šeštadienį balandžio 18 d. visuose Lietuvos miestuose ir rajonuose. Tą pačią dieną įvyks "Teeme 2009" Estijoje ir "Talka 2009" Latvijoje.„Darom 2009“ tikslai Lietuvoje:Lietuvos „Darom 2009“ tikslas yra sulaukti ne mažiau  50 tūkst. dalyvių ir turėti bent po vieną „Darom“ tvarkymo tašką kiekviename iš 60 Lietuvos rajonų. Taip pat bus siekiama tvarkyti sudėtingesnes ar atokesnes užterštas vietas, kaip buvusius karinius poligonus, pavojingas atliekas ar miškų sąvartynus. „Darom 2009“ tikslas yra ne vien švarinti Lietuvos gamtą, bet ir skatinti ekologinį mastymą ir pilietinį aktyvumą. Norėtume, kad paragintumėte savo kolegas, draugus, kaimynus prisidėti prie mūsų organizuojamos akcijos ir balandžio 18d. rinkti šiukšles kartu su mumis – tvarkyti Daugų ežero pakrantes, daugiabučių kiemus ar nuosavų namų teritorijas.  

 

Taip pat prašome įmones, bendroves ir visus norinčius tapti mūsų rėmėjais . Smulkesnė informacija bei registracija internetu: Jei turite klausimų, norite dalyvauti, tačiau nežinote kaip užsiregistruoti ar norite pareikšti savo nuomonę galite su mumis susisiekti.. Mes mielai Jums  atsakysime. Daugų koordinatorius Ignas Každailis, tel.  +370 60133396 el. paštas:

Informacija apie “Darom09″ projektą Dauguose:

 

Pagarbiai, Darom2009 Organizatoriai.

 

P.S. Žinoma norėtųsi, kad šioje gražioje akcijoje sudalyvautų kuo daugiau darbščių rankelių, nes darbelio tikrai netruks. Beje ar tik ne per vėlai vyks (prieš savaitę velykos 04.12 !) ši talka, juk tada bus tikriausiai išsprogę krūmai, medeliai ir nebus kaip nupjauti ne vietoj augančius kemsynus... Tarkim Dauguose Ežero gatvėje, važiuojant link technologijos ir verslo mokyklos, daugelis pastebėjote koks pavojingas yra posūkis dėl šalimais augančių krūmų ir nežinia kieno pasodintų dabar jau gerokai pasistiebusių dviejų eglių. Negana to, kad važiuojant automobiliu nežinai ar šioje vietoje suspėsi išvengti priešpriešiais neatsargiai vidury kelio atvažiuojančiųjų, vasarą tuose krūmuose labai mėgsta žaisti gaudynių aplinkinių namų vaikai. Jie taip pat dažnai išbėga ir į važiuojamąją kelio dalį ir kol neatsitiko kokia nors nelaimė, reikia būtinai tą posūkį prašviesinti, tai yra išpjauti krūmus ir nupjauti arčiau kelio esančią vieną eglę. Nupjauti ne problema, bet kur paskui visa tai padėti, negi kursim didžiuosius draugystės laužus?

Yra tų darbų devynios galybės, tik noro visiems, kad užtektų... nelikit abejingais.