Vienuoliktus metus iš eilės rugsėjo paskutinįjį penktadienį  Alytaus r. Butrimonių gimnazijos sporto bazėje rinkosi aktyviausi, sportiškiausi Butrimonių miestelio, seniūnijos gyventojai bei svečiai. „Butrimonių seniūnijos sporto sąjūdis“ – taip šiemet pavadintas sportinis - prevencinis renginys. Pagrindinis renginio tikslas – telkti bendruomenės narius populiarinant sportą Butrimonių seniūnijoje ir Alytaus rajone.

Renginio dalyviai susirungė komandinėse stalo teniso, atminties ir pastabumo, smiginio, futbolo kamuolio metimo į taikinį, baudų metimo rungtyse. Gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vyriausieji nariai Justinas Babravičius ir Edvinas Slavinskas pravedė šaudymo su lankais rungtį. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad komandinių varžybų nugalėtojais tapo Butrimonių seniūnijos komanda, antroji vieta atiteko komandai iš Alytaus, trečioji – Butrimonių gimnazijos jaunimo komandai. Karščiausios aistros virė aikštėje, kur futbolą žaidė Mamų – močiučių ir Merginų komandos. Po dviejų atkaklių kėlinių pranašumą įrodė merginos, nugalėjusios mamų-močiučių komandą . Vyriškosiose futbolo varžybose daugiausiai įvarčių įspyrė ir absoliučiais nugalėtojais tapo Mokinių futbolo rinktinė.  Antra liko Studentų komanda, o bronziniais medaliais ir trečiosios vietos taure pasipuošė svečiai iš Alytaus.  Gimnazijos istorijos mokytoja Dalia Adžgauskienė paruošė ir pravedė protmūšį „Apie sportą ir ne tik”. Nepanorę dalyvauti sportinėse varžybose, sirgaliai ir svečiai buvo užimti aktyvia kryptinga veikla kūrybinėse dirbtuvėse „Aš myliu sportą!“. Tradiciškai varžybų rezultatai aptarti prie garuojančio arbatos puodelio skanaujant butrimoniškių moterų iškeptas dzūkiškas bandas.

Šis sporto renginys organizuotas įgyvendinat projektą „Butrimonių seniūnijos sporto sąjūdis“, kurį finansavo Alytaus rajono savivaldybė iš Sporto rėmimo programos lėšų. Futbolo marškinėlius, specialiuosius futbolo prizus dovanojo Lietuvos futbolo federacija ir Masinio futbolo asociacija. Prizus taip pat įsteigė Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. 

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos informacija