Lapkričio 8 d. Palūkščio dvare Raseinių rajone vyko Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ (LKSKA) organizuojama konferencija – renginių „Nemunas 2019“ baigiamasis renginys, kuriame dalyvavo visi asociacijos tarybos nariai ir klubų, bendruomenių, ugdymo įstaigų atstovai.
Konferencijoje buvo pristatyta Valdybos pirmininko Kęstučio Levickio bei revizijos komisijos ataskaitos, pristatytas 2020 m. renginių planas, aptarti organizaciniai reikalai, išklausyti pasiūlymai, į asociaciją priimti nauji klubai. Renginyje dalyvavo ir svečias iš Indijos – medicinos mokslų daktaras, pasaulinės jogos asociacijos viceprezidentas Virje Khosla, kuris pristatė savo šalies sporto ir sveikatingumo renginius, populiariausias sporto šakas, tradicijas.
Baigiantis konferencijai buvo apdovanotos geriausios ir aktyviausios 2019 m. kaimo bendruomenės, ugdymo įstaigos, seniūnijos, sporto klubai. Džiaugiamės, kad Alytaus r. Butrimonių gimnazija buvo apdovanota kaip aktyviausia mokymo įstaiga sporto ir kultūros srityje. Jai įteikta atminimo lentelė, padėka už aktyvų dalyvavimą 2019 m. LKSKA „Nemunas“ renginiuose.
Smagu, kad aktyvi kultūrinė ir sportinė gimnazijos veikla buvo pastebėta ir įvertinta, nauji renginiai įtraukti į kitų metų LKSKA „Nemunas“ kalendorių. Tai leidžia tikėtis, kad užsimezgusi draugystė ir bendradarbiavimas dėl bendruomenės sveikatingumo ir užimtumo tęsis.

Butrimonių gimnazijos informacija