Pirmadienio popietę, Alytaus r. meno ir sporto mokykloje, iškilmingai ir nuotaikingai buvo pradėta Mokslo ir žinių dienos šventė. Iš visos širdies ir galingai visa mokyklos bendruomenė šventę pradėjo Lietuvos himnu (akompanavo mokytojas Gintautas Pikūnas ir mokytojas ekspertas Dainius Platūkis).

Mokyklos direktoriaus funkcijas vykdanti mokytoja metodininkė Laima Zalanskienė pasveikino visus susirinkusius linkėdama kūrybiškumo, tikslų įgyvendinimo ir perskaitė Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko šventinius sveikinimus. Meras dėkojo mokytojams  už šių dienų įveiktus iššūkius, su meile ir atsidavimu ugdant vaikus – Lietuvos ateitį, linkėjo dalintis ne tik žiniomis, bet ir gyvenimiška patirtimi, padrąsinimo ar patarimo žodžiu; mokiniams - būti žingeidiems, aktyviems, siekti žinių ir užsibrėžtų tikslų. Mokyklos bendruomenei buvo padovanota knyga apie Dainavos krašto partizanus.

,,Mokytojau, duok mokiniui sparnus, kad jis galėtų jausti, kurti, džiaugtis ir stebėtis, kad norėtų laime dalytis su kitais...“, - šiais nuostabiais žodžiais renginio vedančioji, veresnioji mokytoja Joana Laugalienė su 4 klasės fortepijono mokine Aida Makselyte kreipėsi į sėdinčius salėje. Buvo pasidžiaugta pirmokėliais, kurie aktyviai įsijungė į ugdytinių būrį bei nuotaikingai dėstė savo paskutinius prabėgusios vasaros nuotykius. Kadangi mokykloje mokoma ne tik groti, tapyti, bet ir sportuoti, vasaros prisiminimus lydėjo inovatyvūs ir žaismingi sportiniai pratimai. Išradingieji žaidimų dalyviai buvo apdovanoti pakabučiais, už tai esame dėkingi Alytaus rajono savivaldybei.

Šventinę muzikinę nuotaiką sukurti padėjo 6 kl. mokinės  Ema Martinkutė (kanklės, mokytoja metodininkė Laimutė Aleksiupienė) ir Skaistė Makselytė (fortepijonas, vyresnioji mokytoja J. Laugalienė).

Sakome visiems – smalsumo mokantis, kūrybingumo ir neišsenkančios fantazijos pradedant kelionę meno ir sporto labirintais.

                                                                                       Alytaus r. meno ir sporto mokyklos

                                                                                                    mokytoja metodininkė

                                                                                                    Laimutė Aleksiupienė