2020 m. vasario 13 d. VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje vyko ketvirtosios Alytaus rajono universaliausio krepšininko varžybos skirtos Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai pažymėti, kurį organizavo Alytaus r. meno ir sporto mokykla. Kasmet šis renginys sulaukia gausaus būrio dalyvių iš Miroslavo, Pivašiūnų, Mikalavo, Ūdrijos, Simno, Santaikos, Daugų, šį kartą dar pasipildė krepšinio mėgėjais iš Alytaus ir Senosios Varėnos.

Varžybų dalyvius su artėjančia Lietuvos Valstybės atkūrimo diena pasveikino Alytaus r. meno ir sporto mokyklos direktorė Auksė Sepažinskienė ir palinkėjo tikslių metimų, gražaus ir garbingo žaidimo.


Sportininkai rungėsi baudų metimo (30 metimų į keturis krepšius), tritaškių konkurse (25 metimai per 1 minutę iš penkių taškų),  metimų į krepšį per 2 minutes varžybose (iš po krepšio, baudos, tritaškio ir aikštės vidurio) ir krepšinio žaidime 1x1 (3 min.). Šių metų varžybos pasižymėjo labai atkaklia kova ir nugalėtoją nuo antrosios vietos teskyrė pusė taško, o trečioje vietoje likęs sportininkas atsiliko trimis su puse taško.

Varžybų nugalėtoju  tapo Senosios Varėnos atstovas Marius Sabaliauskas (104 tšk.), antrą vietą iškovojo daugiškis Andrius Jakimavičius (103,5 tšk.), kuris ir tapo 2020 m. Alytaus rajono universaliausiu krepšininku, nes sportininkai iš Alytaus ir Senosios Varėnos varžėsi tik atskirose rungtyse, trečias liko, surinkęs 100,5 tšk., 2019 m. varžybų nugalėtojas Artūras Babravičius iš Mikalavo.

Baudų metimo varžybas laimėjo Marius Sabaliauskas (27 tšk.), antras liko, tiek pat kartų įmetęs, VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos mokinys Artūras Kaminskas, trečias-daugiškis Saulius Vainauskas (26 tšk.).


Tritaškių varžybose penki dalyviai surinko po 11 taškų, papildomoje kovoje geriausiai sekėsi Deividui Navakauskui iš Santaikos, antrąją vietą laimėjo Artūras Kaminskas, trečią-Marius Sabaliauskas.

Metimo į krepšį iš keturių taškų varžybose nugalėjo Dainius Kalėda iš Ūdrijos ( 31 tšk.), antras liko Andrius Jakimavičius (24 tšk.), trečias-Artūras Babravičius (23 tšk.).

Krepšinio varžybas 1x1 laimėjo Karolis Kadikinas iš Alytaus, antras buvo Artūras Babravičius, trečias-Andrius Jakimavičius.

Varžybos organizuotos įgyvendinant Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamo sporto rėmimo programos projektą „Alytaus rajono sportas“.

Organizatoriai dėkoja Miroslavo gimnazijos krepšinio būrelio vadovui Vidui Rekešiui ir daugiškiui Mindaugui Maldoniui už pagalbą vykdant varžybas.

 

Nuotraukų autorius Giedrius Rusinas. 

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija