Šeštadienį Darbo partijos Alytaus rajono skyriaus visuotiniame susirinkime vyko balsavimas dėl skyriaus pirmininko – vienbalsiai nuspręsta antrai kadencijai perrinkti ex-parlamentarą Raimundą Markauską. Naują pirmininką pasveikinti atvyko buvęs kultūros ministras, laikinasis darbo partijos pirmininkas Šarūnas Birutis.

„Dažnai pagalvoju, ar užteks jėgų ir noro dalyvauti politikoje, tai nėra lengvas darbas. Ypač, kai nepasiseka. Aš ilgai svarsčiau ar kandidatuoti. Tačiau, jei jūs pasitikit – negaliu atsisakyti. Be to, jūsų gausa parodė, kad mūsų skyrius neskyla ir neišsivaikšto po nesėkmingų rinkimų. O priešingai - dar labiau susivienija – bendrų idėjų ir tikslų vardan. Manau greit ateis tas laikas, kai mes pradėsim juos įgyvendinti“, – po balsavimo kalbėjo R. Markauskas

Tai, jog Alytaus rajono skyrius vienas iš stipriausių ir aktyviausių partijoje pritarė ir Š. Birutis. „Jei atėjai čia, vadinasi esi pilietiškas. Esi pilietis, kuris nori, kad Alytuje, Alytaus rajone ir Lietuvoje būtų geriau gyventi“, – kalbėjo politikas.

Laikinasis partijos pirmininkas džiaugėsi, kad nesėkmingi partijai Seimo rinkimai nepraretino, nei Alytaus rajono, nei visos Darbo partijos gretų. Nes pagal šių metų Spalio 1 d. pateikta oficialią Teisingumo ministerijos statistiką Darbo partija yra antra pagal dydį Lietuvoje su 15 900 narių. „Mes turim patikrintus žmones – perėjusius ugnį ir vandenį, sėkmes ir nesėkmes“, – sakė buvęs kultūros ministras.

Susirinkime pasigirdo diskusijos ir dėl 2019 m. kovą vyksiančių Savivaldos rinkimų. Skyrius sprendė, kas galėtų būti jų atstovu Alytaus rajono mero rinkimuose. Svarstant kandidatus nuskambėjo Vytauto Mikelionio ir Raimundo Markausko pavardės.

Visuotinio susirinkimo metu buvo pranešta, kad pagal oficialią statistiką Alytaus rajono Darbo partijos skyrius vienija 159 narius.

Darbo partijos Alytaus rajono skyriaus inf.