Danielius Jakubavičius

Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos 40-ies metų gyvavimo šventėje Dauguose atvykę svečiai ir buvę mokiniai, šios įstaigos bendruomenei, linkėjo begalinio jaunatviškumo ir žinių gausos, visada skubėti ir nesustoti.

O po sveikinimo kalbų buvo smagu išgirsti pačius  lyriškiausius muzikos kūrinius.

Karolinos Jakubavičiūtės filmuota medžiaga:


Lapkričio 23 dieną, Alytaus r. meno ir sporto mokykloje buvo paminėtas mokyklos 40-mečio jubiliejus. Šia iškilminga proga mokyklos bendruomenė sukvietė visus, kurie mokėsi, mokosi, dirbo mokykloje, visus, kuriems brangi ši mokykla. Renginio vedantieji mokytoja metodininkė Laima Zalanskienė ir mokytojas ekspertas Arūnas Vaitkus sveikino ir džiaugėsi visais atvykusiais svečiais. Gražiais prisiminimais apie mokyklą pasidalijo pasveikinti atvykęs Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko patarėjas Ramūnas Bielevičius, perduodamas atminimo dovaną bei prasmingus mero linkėjimus. Kūrybingą dovaną – savo rankomis pagamintą advento vainiką, dovanojo Daugų seniūnijos seniūnė Irma Kašėtienė. Visi atvykę svečiai – buvę mokiniai, tėvai, direktoriai, Daugų ugdymo įstaigų vadovai, bendruomenių atstovai ir rėmėjai, jaukaus ir šilto vakaro metu „pakeliavo“ mokyklos istorijos vingiais, dalijosi įspūdžiais, prisiminimais, plačiomis šypsenomis ir linkėjo mokyklos bendruomenei sveikatos, tvirtybės, kūrybiškumo ir energijos, išminties ir sėkmės.

Šventės  metu muzikines akimirkas dovanojo mokykloje besimokantys mokiniai Rasa Ribačiauskaitė, Kornelija Jencevičiūtė, Aida Makselytė, Kotryna Dabravolskaitė, Audrius Kričena (juos paruošę mokytojai – Dainius Platūkis, Rasa Babarskienė, Aidas Tamulevičius, Gintautas Pikūnas, Joana Laugalienė); darbščiosios mokyklos dailės skyriaus mokinės demonstravo rudens potėpius drobėje (mokytoja Ingrida Vaitkienė); charakteringą šokį ,,Lieber tango“ dovanojo Alytaus šokių studijos ,,ALEMANA“ šokėjos su savo vadove Lilija Bernatavičiene. Mokyklos mokytojų kvintetas (Margarita Ivanauskienė, Dainius Platūkis, Ramunė Simanavičienė, Algirdas Glovickis, Gintautas Pikūnas) susirinkusius džiugino muzikavimo šiluma.

Renginio pabaigai nuotaikingą ir žaismingą koncertą visiems susirinkusiems dovanojo mokyklos gitaros mokytojas Aidas Tamulevičius su savo grupe ,,The Groovy Group“. O koks gi gimtadienis be torto ir fejerverkų? Be abejo, ir tortas, ir fejerverkai, ir daina ,,Su gimimo diena“, ir daug juoko, gerų emocijų – visko buvo su kaupu! Iškilmingai paminėję mokyklos jubiliejų, galime džiaugtis, jog mokyklos bendruomenė puoselėja gilias tradicijas, jautrias akimirkas, brangina Žmogų. Tariame ačiū visiems apsilankiusiems - už gerą energiją, dovanas, šypsenas, apsikabinimus, prisiminimus, nuoširdumą ir prasmingą laiką drauge.

Dėkojame mūsų rėmėjams: Alytaus rajono savivaldybei; UAB ,,ART-TOM“ direktoriui Artūrui Židžiūnui ir Tomui Dabravolskui; UAB ,,AIREGA“ direktorei Aidai Nacienei; UAB ,,Luksnėnų sodai“ direktoriui Vaidui Stanaičiui“; UAB ,,Vita Baltik“ direktoriui Vladislavui Gunevičiui; Ūkininkei Daivai Kvedaraitei; Astai Turskienei ir Linai Jakimavičienei; UAB ,,Šimtalapė“ direktorei Rasai Stanevičienei; Kavinės ,,Salsa Rosa“ direktorei Inesai Vaičiulienei; Informaciniams rėmėjams: portalui DANIELIUS.NET; laikraščiui ,,Alytaus naujienos“.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija