Pasibaigė 3 dienas  Alytaus sporto klubo „Dziudo simba“ organizuota jaunimo inciatyva. Šiame projekte dalyvavo ir Alytaus r. meno ir sporto mokyklos bei dziudo klubo „DO“  dziudistai. Tris dienas jaunimas bendravo, bendradarbiavo, žaidė įvairius susipažinimo ir bendravimo žaidimus, klausėsi lektorių paskaitų, sportavo, fotografavo, piešė ir susidraugavo vieni su kitais.

Pirmą iniciatyvos dieną jaunimas klausėsi paskaitos apie jauno žmogaus gyvenimo tikslus, kuriuos jiems išaiškino jaunasis verslininkas Rokas Vitkauskas, dalindamasis savo patirtimi.

Antrą iniciatyvos dieną jaunimas susitiko su psichologe, mokslų daktare iš Vilniaus Birute Aleksandravičiūte. Lektorė jaunimui pasakojo apie emocijas, jų valdymo būdus, jaunimas, pasitelkęs informacines technologijas, darė įvairius asmenybės pažinimo testus, bei užduotis grupelėse.

Trečia iniciatyvos diena buvo skirta kūrybiškumui lavinti. Jaunimas lankėsi sanatorijos miške, kur gavo užduotį nufotografuoti gamtos vaizdus, pasijusti gamtos dalimi ir atkreipti dėmesį į trapų augalijos pasaulį. Buvo nuostabu žiūrėtį į taip susikoncentravusį jaunimą, jų kūrybinius sugebėjimus, kai kurie  fotografavo pirmą kartą ir juos pačius sužavėjo ta kūrybiškumo akimirka.

Be to, jaunimas grupelėmis varžėsi,rinkdamas ir įvardindamas miško augalus. Laimėjo grupelė, kuri surinko 18 skirtingų augalėlių. Tai buvo puiki proga atsigręžti ir pažinti mus supančią gamtą.

Antroje dienos pusėje jaunimui apie kūrybą ir kasdienybę pasakojo dailininkas, rašytojas Valentinas Butanavičius. Kartu su juo jaunimas prisilietė prie meno, ant 5 metrų ilgio lapų, piešdami savo vidinį pasaulį.

Jaunimas savo kūrybiniais sugebėjimais pranoko patys save.

Per šią iniciatyvą jaunimas praleido nuostabų laiką, būdami tarp bendraamžių, bei patyrė daug gerų emocijų bei geros patirties. 

Alytaus sporto klubo  „Dziudo simba“ vadovas

Dainius Cimbolas