Gegužės 5 dieną, Dauguose, įvyko paskutinis vaikų futbolo turnyro turas  FK “Alytis” taurei laimėti. Penkios komandos, po du kartus, susitiko futbolo aikštėje ir išsiaiškino stipriausią turnyro komandą. Čempionais tapo FK “Auska” iš Alytaus, kurie varžybose iškovojo visas pergales. Dėl antrosios vietos kovojo “Daugio” jaunieji futbolininkai ir “Juozapavičiaus 33”. Abi komandos surinko po 15 taškų ir tik tarpusavio susitikimų rezultatai į antrąją vietą leido pakilti Alytaus komandai.

Pagirtinai, paskutiniame ture, rungtyniavo Daugų komanda. Pirmame susitikime 4:0 nugalėjo “Juozapavičiaus 33” sportininkus ir 2:1 – “Ladies” komandą.

Geriausio turnyro gynėjo prizas atiteko daugiškiui Martynui Raudoniui. Nugalėtojams ir prizininkams, FK “Alytis” įteikė taures bei medalius, o visi varžybų dalyviai gavo dovanų sportinius marškinėlius su klubo simbolika.