Alovės bendruomenės visuomeninė organizacija „Susiedai“, kartu su partneriais  Alovės bendruomene ir Venciūnų bendruomenės visuomenine organizcija „Venciūnų sodiečiai“, teikė projektą pagal programą 2017 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse .

                      Pagal projektą bendruomenės pasirinko priemonę bendruomeniškumo stiprinimas ir kartu numatė aplankyti vieną gražiausių Lietuvos kampelių Kuršių Neriją.

                      2017 m. spalio 14 d. 55 asmenų grupė, ankstyvą rytą, išvyko į Nidą. Klaipėdoje grupę pasitiko vietinis gidas, juodkrantietis Arūnas Balna, kuris mus lydėjo po Kuršių Nerija. Pamatėme ne tik Nerijos grožį, susipažinome su šio krašto istorija, gamta ir papročiais , bet ir nuoširdžiai pabendravome su savo kaimynais. Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. 

Alovės bendruomenės „Susiedai“ pirmininkė  Asta Kisielienė  ir Venciūnų bendruomenės „Venciūnų sodiečiai“ pirmininkė Zita Cikanienė