Naujausiu Vyriausybės nutarimu karantinas pratęsiamas iki balandžio 27 dienos.

Rekomendacija dėvėti apsaugines kaukes viešumoje nuo balandžio 10 d. (penktadienio) tampa privalomu nurodymu tai daryti.

Nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. Lietuvoje bus ribojamas asmenų atvykimas į ne savo gyvenamosios savivaldybės miestus ir miestelius.

Alytaus apskrityje iš viso bus įrengta 19 patikros postų. Kartu su policijos pareigūnais viešąją tvarką ir karantino reikalavimų laikymąsi užtikrins Karo policija, VSAT Varėnos rinktinės atstovai ir Lietuvos policijos mokyklos pareigūnai.

Alytaus mieste – 4 policijos patikros postai, šalia pagrindinių įvažiavimų ir išvažiavimų į miestą, kurie veiks nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. Patikros postuose bus tikrinami atvykstantys asmenys, išvykstančiųjų policijos pareigūnai nestabdys. Kitose miesto vietose bus naudojami draudžiantys eismą ženklai. Už važiavimą ten, kur yra tai draudžiantys kelio ženklai, bus baudžiama įstatymų numatyta tvarka.

Jeigu iškiltų klausimų, informuojame piliečius, kad visą šventinį savaitgalį veiks policijos informacijos centras, todėl rekomenduojame žmonėms prieš kelionę skambinti informacijos telefonu +370 700 60000 ir išsiaiškinti situaciją prieš keliaujant.

Primename, kad siekiant stabdyti koronaviruso plitimą ir įgyvendinant karantino sąlygas, Alytaus miesto gyventojams jau draudžiama įvažiuoti į keletą dažnai lankomų vietų – Dainų slėnį, Alytaus piliakalnio prieigas ir automobilių stovėjimo aikštelę, esančią netoli Didžiosios Dailidės. Pastebėjus, kad jaunimas ėmė būriuotis naujose vietose, Alytaus miesto savivaldybė taip pat pastatė draudžiančius ženklus Stoties gatvėje esančioje aikštelėje ir šalia Tūkstantmečio tilto.

Alytaus apskrities policija linki visiems saugios ir ramios artėjančios šv. Velykų šventės. Tikimės, kad daugelis Jūsų liks namuose ir nerizikuos savo bei artimųjų sveikata.
Alytaus apskr. VPK informacija